ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1
hellcreep
новак

Регистриран: 17.04.2007
Работа в САЩ, възможно ли е без посредник?Моля помогнете.
    #2917641 - 16.06.2012 22:54

Здравейте
Та ще карам направо. В момента съм студент и искам догодина лятото да отида и да поработя в САЩ. Иска ми се да разбера дали мога сам да успея да си оправя работите и да си спестя парите дето трябва да дам на някоя фирма за студентски бригади. Знам, че няма да е лесно и хората с право си искат парите но ако мога да си ги оправя аз нещата ще ми е по-добре. Като цяло сме 2ма човека, аз и приятелката ми. И двамата искаме да идем за 3-4 месеца и по-скоро да видим как е там пък и да изкараме малко пари в същото време. Общо взето съм цел за различните визи и т.н. но не съм наясно как и от къде мога да се свържа с някакви сигурни работодатели в страната ако изобщо има как. Може ли да ме насочите от къде да започна? Благодаря много за помощта.

Както винаги чак след като пуснах темата открих инфо по моя въпрос тук
http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/2917131/page/0/vc/1
Доколкото разбирам без фирма посредник ще ми е доста трудно май?

Редактирано от hellcreep (16.06.2012 23:03)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
joe123
съвсем ориентиран

Регистриран: 02.11.2004
От: България
Re: Работа в САЩ, възможно ли е без посредник?Моля помогнете.
    #2917702 - 17.06.2012 11:20 [Re: hellcreep]

Без БГ фирма може и да минеш, но без американска спонсорска - няма как, а те си имат представители БГ фирми и ще те препратят към тях.
От друга страна нещата в студентските бригади вървят към ограничаване или изобщо отменяне на опцията сам да си намериш работа, така че по-добре се ориентирай към фирма. Парите, които ще спестиш, може да са по-малко от проблемите, които можеш да си навлечеш, ако работодателят откаже офертата ти в последната минута, а вече имаш виза....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1093

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.