ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Култура и Изкуство » Книги

Страници: 1
Brown Therapy
неориентиран

Регистриран: 18.06.2012
Нова литературна форма - Лайнян Трилър
    #2918138 - 18.06.2012 18:21

СРАЛА И ЗАСПАЛА
от Шити Браун Джуниър

Кой казва, че икономическата криза осакати и направи импотентни творците от цял свят? Изкуството и културата били изправени пред фалит? Литературните и музикални форми били в ступор и напълно изчерпани?… И точно в този момент, с бързината на диарията*, в пространството нахлува уникалността и таланта на един нов колос на нашето време. Създателят на новата литературна форма ЛАЙНЯН ТРИЛЪР – Шити Браун Джуниър. Човекът, който кара срамът да се срамува от себе си. Каскадьорът, който смело се премята през миризливите и зацапани пейзажи на рециклиращите процеси. Многопластовият майстор на пространствените разкази, пълни с напрежение, напъване и загадъчност, ефирни аромати, лъжливи финали и безброй кулминации! Разкази, които ще спрат дъха ви! Затегнете коланите… не, по – скоро ги разхлабете и положете задните си части на толетната чиния, за да не стане някоя беля! Идва Шити Браун Джуниър!!!

*Най-бързото нещо не е звукът или светлината, а разстройството – като те хване, нямаш време ни да пръднеш или да извикаш, ни лампата да светнеш!

ЗА ДА ПРОЧЕТЕТЕ ПРЕДГОВОР №1 НА КНИГАТА,КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИЯ ЛИНК: http://browntherapy.wordpress.com/test/

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
Re: Нова литературна форма - Лайнян Трилър
    #2918629 - 19.06.2012 21:23 [Re: Brown Therapy]

Най-после фронтмен!

СРАЛА И ЗАСПАЛА
от създателя на Лайняния Трилър – Шити Браун
ПРЕДГОВОР №1 – КАФЯВА ФИЛОСОФИЯ

Бас държа, че когато прочетете всички тези разкази, ще си задавате въпроси, като „Абе, тоя човек защо само говори за ядене, пиене и сране?...”

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

cubbon
неориентиран

Регистриран: 07.10.2016
Re: Нова литературна форма - Лайнян Трилър
    #3370642 - 07.10.2016 05:23 [Re: Jores]

Макар и да не съм голям фен на този тип книги,тази ми хареса.Дори на няколко пъти си се посмях на глас

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Бистренце 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 4746

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.