ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
Re: Коя била Родината на македонските българи 9
    #2950638 - 11.09.2012 17:34 [Re: Taridin]

Цитат:

Доказ е ами. Не виждаш ли, че пише СТРАНА? Не област, а страна.

Така е пред фиромски докази какво може да кажеш - от една цяла страница, написана на български, в която се говори само за българи - ти намери една дума да ни "докажеш" че Македония била страна по това време. Забрави само да напишеш "Читай го Пулевски" и да приключиш спора.

Ако не беше жалко щеше да е смешно, пиши там на всички исторически факултети по света и им обясни как "Македония" е била страна през посочения период(пак няма дата пасквилчето); дай им доказа си - веднага ще променят историята за това време само да не те прашат на какъв език е писана статията, че "македонскиот" още не се е бил родил

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Редактирано от ToffeeTwr (11.09.2012 17:34)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Taridin
Kasnakoski
**

Регистриран: 17.07.2012
    #2950648 - 11.09.2012 17:47 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Заклет Върховист офицер от Българската армия ама Македонец

Мъко моя Фиромска

Ти не четеш ли, че бил македонец-патриот?
Коя му е Патридата? Македония?

Патридата си я пусни по ПИНК ДАНА.

А Янков е такъв "Македонски-патриот", че ако беше жив пръв щеше да обладае нежната ти дуална душица, скътана в хермафродитско телце, както и на ред интеУекти от Вардарска Македония подвизавщи се на този форум.

Aууууууууу, каква аргументация.
Старахотно.
Пиша си още една точка в актива.

Абе ти знаеш ли, че полковник Янков се гордеел с Александър Македонски?

Я гледай какви работи пишел по възванията си!

Taridin
Kasnakoski
**

#2950652 - 11.09.2012 17:50 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Цитат:

Доказ е ами. Не виждаш ли, че пише СТРАНА? Не област, а страна.

Така е пред фиромски докази какво може да кажеш - от една цяла страница, написана на български, в която се говори само за българи - ти намери една дума да ни "докажеш" че Македония била страна по това време. Забрави само да напишеш "Читай го Пулевски" и да приключиш спора.

Ако не беше жалко щеше да е смешно, пиши там на всички исторически факултети по света и им обясни как "Македония" е била страна през посочения период(пак няма дата пасквилчето); дай им доказа си - веднага ще променят историята за това време само да не те прашат на какъв език е писана статията, че "македонскиот" още не се е бил родил

Ти гледаш ли в коя тема пишеш?

Празнодумството изглежда ти е присърце, ама не си попаднал на подходящ човек. Що не пробваш да си хортуваш с Дивнето?

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2950653 - 11.09.2012 17:51 [Re: Taridin]

Па и кај нас така се учи на училиште - Александар Македонски, Цар Самуил, Крали Марко, Карпош Војвода, Гоце Делчев, Ченто.

--------------------
Ridentem dicere verum

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

#2950654 - 11.09.2012 17:51 [Re: Taridin]

Е и?

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Taridin
Kasnakoski
**

#2950658 - 11.09.2012 17:54 [Re: Пaт]

Цитат:

Па и кај нас така се учи на училиште - Александар Македонски, Цар Самуил, Крали Марко, Карпош Војвода, Гоце Делчев, Ченто.

А ти какво искаш да се учи по история на Македония?

Само бивало да включите и Паисий Хилендарски. Сега нали му я показахте историята по вестниците и телевизиите като македонска писмена традиция, а и на първата язична комисия бил разглеждан като македонски писател. И на "Македонска нация" имаше статия за него.

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2950660 - 11.09.2012 17:56 [Re: Taridin]

Е да, има некои пропусти, има И зошто според тебе полк. Јанков ги спомнува токму тие личности?

--------------------
Ridentem dicere verum

Taridin
Kasnakoski
**

#2950661 - 11.09.2012 17:56 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Е и?

Какво "е и"? Ако знаеш друга Родина на македонските българи, освен Македония, можеш да я покажеш.

От 9-те продължения на темата се вижда, че Македония е Родината, а България е братска страна за македонските българи.

Taridin
Kasnakoski
**

#2950663 - 11.09.2012 17:59 [Re: Пaт]

Цитат:

Е да, има некои пропусти, има И зошто според тебе полк. Јанков ги спомнува токму тие личности?

Защото са личности от историята на Македонияя които могат да обединят всички македонци, без разлика на националност.

Обаче щеше да е хубаво да го видим цялото възвание.

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

#2950664 - 11.09.2012 17:59 [Re: Taridin]

Цитат:

Ти гледаш ли в коя тема пишеш?

Празнодумството изглежда ти е присърце, ама не си попаднал на подходящ човек. Що не пробваш да си хортуваш с Дивнето?

Понеже капацитета и аргументацията ти е като на Андрейчо - и от една, дума или страница пишете "история" - ти казвам "Читай Пулевски", после ти давам шанс и да на правиш пробив в световната историческа наука.

Цитат:

пиши там на всички исторически факултети по света и им обясни как "Македония" е била страна през посочения период(пак няма дата пасквилчето); дай им "доказа" си - веднага ще променят историята за това време само да не те прашат на какъв език е писана статията, че "македонскиот" още не се е бил родил

П.С. Благодаря за съвета - прав си/права си с дуални хермафродити за в бъдеще няма да се занимавам

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *
Брой показвания: 2786

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.