ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Yuf Gaskew Junior
непотребен

Регистриран: 18.04.2012
Re: Трето полувреме - продължение
    #2952783 - 15.09.2012 13:08 [Re: Пaт]

Аз пък викам евреите, като спрат по фашистки да избиват арабите вече над 60 години, чак тогава да си отворят пак устите какви големи жертви са били, че нещо ми писна все да ме занимават с проблемите си; нито съм евреин, нито ме интересуват особено евреите, да си призная правичката.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2952785 - 15.09.2012 13:13 [Re: Yuf Gaskew Junior]

Да де, и мене не ме интересира толку таа проблематика, но кај вас од се се прави антибугарска пропаганда. Да прднам, и тоа ќе биде антибугарска пропаганда. А ова демек, развивање на добрососедски односи е:

Биеш българин, взимаш безплатна бира

Па дури и да има такво нешто, дури и да е вистина - поморонско заглавје зар не можеа да измислат? Толку ли не гледаш дека и во Бугарија ве возат со помош на медиумите?

--------------------
Ridentem dicere verum

Илийца
Понаминаваща

Регистриран: 23.11.2009
    #2952787 - 15.09.2012 13:16 [Re: Пaт]

Цитат:

А што викаш да ти прикажам одговор на една бугарска Еврејка наместо тоа?

http://liternet.bg/publish16/lea_koen/cunami.htm

Или на пример, изјавата на Прванов:

http://www.segabg.com/article.php?issueid=2932&sectionid=2&id=0000405

Подаряваме ви ги и двамата, да си чувате в Скопие!

--------------------
Македония маки да мачи по неговата смърт, а покрай неа и ние Македонците. Со насолзени очи му прозборев: Александре, Александре, дедо мил, од толкава държава што направи само педа земя ни остана!
И.Трпоски

татар
сеирджия

Регистриран: 25.10.2011
От: Улан Батор
    #2952788 - 15.09.2012 13:16 [Re: Пaт]

коментарите са показателни!

--------------------
Антифриза е нехетеросексуален!

Илийца
Понаминаваща

Регистриран: 23.11.2009
    #2952790 - 15.09.2012 13:22 [Re: Пaт]

Цитат:

Да де, и мене не ме интересира толку таа проблематика, но кај вас од се се прави антибугарска пропаганда. Да прднам, и тоа ќе биде антибугарска пропаганда. А ова демек, развивање на добрососедски односи е:

Биеш българин, взимаш безплатна бира

Па дури и да има такво нешто, дури и да е вистина - поморонско заглавје зар не можеа да измислат? Толку ли не гледаш дека и во Бугарија ве возат со помош на медиумите?

Eто и още коментари и реакции на статията от България.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Boa...;sb=5&part=

Слабо, младеж. Много слабо. А се чудиш, кое е смешното. Ти, драги. Ти самият си смешен.

--------------------
Македония маки да мачи по неговата смърт, а покрай неа и ние Македонците. Со насолзени очи му прозборев: Александре, Александре, дедо мил, од толкава държава што направи само педа земя ни остана!
И.Трпоски

Пaт

#2952802 - 15.09.2012 14:01 [Re: татар]

Во смисол??

--------------------
Ridentem dicere verum

Yuf Gaskew Junior
непотребен

Регистриран: 18.04.2012
    #2952803 - 15.09.2012 14:04 [Re: Пaт]

Во смисол че половината коментари са скептични-хората не вярват на всичко що се спущи отгоре в пресата като новина.

татар
сеирджия

Регистриран: 25.10.2011
От: Улан Батор
    #2952805 - 15.09.2012 14:05 [Re: Пaт]

Цитат:

Во смисол??

Вижда се колко хора са приели статията за "чиста монета"... Повечето "не мислят с телевизорите си"!

--------------------
Антифриза е нехетеросексуален!

Пaт

#2952806 - 15.09.2012 14:08 [Re: soreno]

Но јас му одговорив на Пиринец, и што друго да напишам? Неговиот став е филмот бил само за внатрешна употреба, финансиран од Грујо те ова те она. Неговиот став е и дека Македонците во Егејска Македонија се само за внатрешна употреба во Р. Македонија, но јас не се согласувам со тоа. Ниедна политичка гарнитура на прво место не ја става естетиката и уметноста сама за себе, туку отсекогаш било тоа дека истите се користеле за ПР, од секогаш - уште од времето на грчките басилевси кои на дворовите ги канеле Хомер и Фемиј, но тоа не мора нужно да значи дека Илијадата и Одисејата се антигрчка пропаганда, нели?

--------------------
Ridentem dicere verum

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2952810 - 15.09.2012 14:14 [Re: Пaт]

Път, не става дума чак толкова за евреите или за българския монархо-фашистки режим. Тези неща са доста дискутирани в България. Най-голямата навреда за нас, българите или поне по начина по който аз го усещам е изопачаването на историята(това означава манипулиране на фактите). Уж е било борба на някакви етнически македонци срещу българите. Всъщност точно това предизвика тази масова българска истерия срещу филма и точно за това за нас той е пропаганда от най-ниско качество и няма да бъде приет от нито един нормален българин. Няма такова нещо, като борба на етнически македонци по нонова време. И това трябва да се приеме от Р Македония. Иначе ние българите не можем да приемем такива безсмислици. Ти, като македонец се опитваш да си защитиш държавата. Разбирам, но няма как подобни филми да бъдат приети в България. Айде, чакаме тези 30-ет български журналисти, които днес ще гледат филма да кажат те как приемат филма.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Страници: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 45 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3332

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.