ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
kiBik
злопаметен

Регистриран: 16.11.2011
Re: В БЮРМ действат принципите на Гьобелс
    #2953550 - 16.09.2012 20:04 [Re: Негатор]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Няма защо мене да ме призоваваш - срещу въпросния се натрупват още оплаквания!
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2952879/page/0/fpart/15/vc/1

Аз тебе лично те питам. Ти какво сега зад групово извинение ли искаш да се скриеш?

За разлика от въпросния господин, не е в стила ми да клюкарствам и доноснича, прехвърляйки данни за участниците от форум на форум! Или може би настояваш да ти копирам личните съобщения от "Воденицата" с предупреждения за него, които ме засипаха още първите 5 минути щом стъпих там!

Да, ама не! Аз не съм доносник и поемам лично "политическата отговорност" за каквото съм казал, независимо на кого това се харесва и на кого не!

Виж кво, действаш като клюкарка - пускаш клюката, подсилваш я с полуистини и т.н.
Л

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #2953556 - 16.09.2012 20:10 [Re: kiBik]

Цитат:

Виж кво, действаш като клюкарка - пускаш клюката, подсилваш я с полуистини и т.н.

Щом ти казваш, нема начин да не е така!
Сигурен съм, че приятелите му - фиромски модератори вече претърсват личната кореспонденция на хората за да намерят къде са въпросните улики!
Обикновено Афиончо цъфва сам тука за да му даде лична подкрепа!

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2953565 - 16.09.2012 20:21 [Re: Пиринец]

Аз за Ваташа и Ястребино имам една сериозна забележка във фомулировката.

Това не може да се представя за политика на българската власт по време на втората световна, само защото са извършени от хора от българската армия,с което спекулират от Македония и комунистите в България, защото за да има вина властта трябва да се докаже, че тези разстрели са извършени след заповед " от горе", а това не е случаят. Мислите ли сериозно, че някой министър или генерал или царя е заповядал да се убиват деца и малолетни? Тук става въпрос за превишаване на правомощията и ненужна жестокост и става въпрос за 2 изолирани случая. За вина може да се говори доколкото такива хора въобще са били допуснати да станат командири, но имайки предвид времето и обстановката това не е чак толкова изненадващо, а и те са си получили наказанието впоследствие...Аз не оправдавам никой, но за всичко си има причина, може примерно да са имали някой роднина или близък убит от комунисти и за това да са били толкова отмъстителни. Да се представя това за обичайна политика на българските власти е малоумно.

Наскоро четох за един белгийски полицай, който превъртял и със служебното си оръжие убил семейството си и после себе си. От това следва ли да се заключи, че всички белгийски полицаи са такива?

Ето пример за целенасочено изтребване на населението от властта, по време на Балканските войни:
http://macedonia-history.blogspot.com/2010/03/bulgarin-da-ne-ostane.html
Цитат:

Драга мамо, пращам ти своите поздрави. Аз съм здрав...
.......ние сме длъжни, такава е заповедта, да изгаряме селата, да избиваме младите, като не щадим освен старците-и децата и непълнолетните. Но страдаме от глад.

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #2953575 - 16.09.2012 20:32 [Re: strawberry]

Ягодка само да НАТЪРТЯ. Човекът издал заповедта е от Крива Паланка, а след ВСВ е предоставен на Югославия от България - съден и осъден на смърт в Македония.
Та, моят добър приятел Андрей ме е научил, че в МАКЕДОНИЯ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО БЪЛГАРИ, така че господинът от Крива Паланка не е моя отговорност.

Илийца
Понаминаваща

Регистриран: 23.11.2009
    #2953596 - 16.09.2012 20:54 [Re: Пиринец]

Цитат:

СудењеПо две години Народниот суд во НР Македонија, осудил главните раководители и учесници во оваа акција: полковник Љубен Апостолов, капитан Борис Жеглов, поручник Костов и подофицер Петко Опреков на смрт. Пред тоа сите тие, се предадени од новата влада на Бугарија на југословенските власти за судење како фашисти. Апостолов, кој бил командант на војската и ja издал наредбата за стрелање, тврдел дека не е виновен за ваташкиот масакр. Тoj бил суден за повеќе злодела и сите ги признал, но за ваташкиот масакр кажал дека е добил листа со имиња, а на неа стоело дека младинците се партизани уапсени во шумата, а не собрани од нивните куќи.[8] Раскажал и за улогата во настанот на четворица ваташанци-предавници, тројца мажи и една жена.

уеб страница

--------------------
Македония маки да мачи по неговата смърт, а покрай неа и ние Македонците. Со насолзени очи му прозборев: Александре, Александре, дедо мил, од толкава държава што направи само педа земя ни остана!
И.Трпоски

Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #2953600 - 16.09.2012 21:00 [Re: Илийца]

Љубен Апостолов тоя по тяхната логика е Етнически Македонец

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2953602 - 16.09.2012 21:04 [Re: Пиринец]

Не бе, тия са отродени македонци станали еничари и инструмент за българизиране на населението.

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

татар
сеирджия

Регистриран: 25.10.2011
От: Улан Батор
    #2953648 - 16.09.2012 22:53 [Re: kiBik]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Няма защо мене да ме призоваваш - срещу въпросния се натрупват още оплаквания!http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2952879/page/0/fpart/15/vc/1

Аз тебе лично те питам. Ти какво сега зад групово извинение ли искаш да се скриеш?

За разлика от въпросния господин, не е в стила ми да клюкарствам и доноснича, прехвърляйки данни за участниците от форум на форум! Или може би настояваш да ти копирам личните съобщения от "Воденицата" с предупреждения за него, които ме засипаха още първите 5 минути щом стъпих там!

Да, ама не! Аз не съм доносник и поемам лично "политическата отговорност" за каквото съм казал, независимо на кого това се харесва и на кого не!

Л

Заради отговора на Кибика видях какви идиотщини пишеш-в една нормална държава ще те съдя и ще те осъдя за клевета та ще ме помниш докато си жив!
"Още оплакванията" са на една кудкудякаща селюрка,която се е регистрирала в Котлето на 16.09.2011 и на 19ти ми праща съобщения без да я знам,без да я познавам срещу Биляна-ТЯ на мен,а НЕ аз на НЕЯ!
Казах-пазя всичките ми съобщения в Котлето-ако продължава да кряка ще й припомня нейните!
Ако изобщо имаш регистрация във Воденицата как разбраха "всички" 5 минути след влизането ти там кой си,що си,за да те "залеят" с ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ?
И защо мен не ме предупредиха на другата ми регистрация?Няколко дни писах там като българин без никой да разбере кой съм!Даже и Афион като модератор не се светна!
Предполагам,че липсата на съвест и при теб и при оная селска пръчка ви позволява лек и безоблачен живот...Вегетирайте си все така!

--------------------
Антифриза е нехетеросексуален!

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2953676 - 17.09.2012 00:22 [Re: татар]

Въпрос към тебе и другите замесени в драмата:
Ако имате някакви стари сметки за разплащане от Котлето защо не го направите там, а пренасяте дразгата тук?

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

татар
сеирджия

Регистриран: 25.10.2011
От: Улан Батор
    #2953681 - 17.09.2012 00:56 [Re: admiral]

Цитат:

Въпрос към тебе и другите замесени в драмата:
Ако имате някакви стари сметки за разплащане от Котлето защо не го направите там, а пренасяте дразгата тук?

Няма такова нещо бе,човек!Не мога да разбера какво целят тези интриганти!!
Лелката е минала и заминала през оня форум като пръдня-изобщо нямах спомен за нея,а другия изобщо не съм го срещал (имам само бегли догадки за един тип от БККСто)...Защо не ги питаш тях?Белки и ние разберем какво майка си искат!

--------------------
Антифриза е нехетеросексуален!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 129 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2069

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.