ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Трето полувреме - продължение
    #2952813 - 15.09.2012 14:18 [Re: Пaт]

Цитат:

Неговиот став е филмот бил само за внатрешна употреба, финансиран од Грујо те ова те она. Неговиот став е и дека Македонците во Егејска Македонија се само за внатрешна употреба во Р. Македонија, но јас не се согласувам со тоа.

Ами добре, защо не направите филм за гръцкото насилие над българските македонци от Егейска Македония тогава. Или срещу сръбското насилие над вас след Втората Балканска Война? Но, защото ние досега ви мълчахме и айдее газ - давай срещу българите - те са най-лошите...Ами вие срещу гърци и сърби нямате подобни филми. Къде ви отива равноотдалечеността?

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2952814 - 15.09.2012 14:19 [Re: Бяло Конче]

Абе да, знам. Етничките Македонци се појавија по една Вартоломејска ноќ во 1945, нели? Чисто така, пуф и бидна Македонец.

--------------------
Ridentem dicere verum

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2952818 - 15.09.2012 14:29 [Re: Пaт]

Цитат:

Абе да, знам. Етничките Македонци се појавија по една Вартоломејска ноќ во 1945, нели? Чисто така, пуф и бидна Македонец.

Не точно така, но нещо подобно. Нека направим аналогия с Добруджа, както обичам да правя. Знаеш, че по онова време там текат истите процеси на дебългаризация и образуване на добруджанска нация. Дори още по-зле. Сформират се пробългарски чети от добруджанските българи, които нападат и избиват предателите и основатели на нова нация - добруджанска. Каква е разликата с Македония? Очевидна. Добруджанците(основатели на нова нация) нямат тази подръжка от съседна Румъния, каквато имат македонците от съседна Сърбия и по-късно Югославия. Съветския съюз и Коминтерна инспирират създаването на тези нации, защото комунистите не ги интересуват нациите, а класите и интернационализма. Важното е да се налива вода в мелницата на класовата борба. Но присъединяването на Южна Добруджа към България(законно в този случай за разлика от временното на Вардарска Македония) предотвратява развитието на Добруджанска нация. А основание за всяка глупост винаги може да се намери, както винаги може да се прекрои една история. Лошото е, когато се окаже, че жертвата(България) има сили да се брани. Тогава - виждаш какво се случва и това е само началото, ако вашите политици не спрат с подобни правокации.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Редактирано от Водно конче (15.09.2012 14:32)

Ана
почетен член

Регистриран: 29.08.2012
    #2952821 - 15.09.2012 14:36 [Re: Yuf Gaskew Junior]

Цитат:

И?
Да не съм ги разстрелял аз?
Разстреляни са от взвод с командир Любен Апостолов, родом от Крива Паланка в Македония.

Цитат:

Дечинята от Ваташа, зверски раздтреляни бугарскиот фашистички окупатор.

Искаш да кажеш, че македонците са си фашистки окупатори в собствената си страна?

Страници: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 37 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2320

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.