ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
DIVА
неопитомена

Регистриран: 01.07.2011
От: Дивия запад
Re: "Художествен похват" ли е да наречеш България "свиня"?
    #2953455 - 16.09.2012 17:24 [Re: татар]

Хитрата сврака с двата крака, Татарине. Наби се право в капана. Евала мъжки! Много добре си спомням какво написа Анти по отношение на теб. Написа също и че застава зад думите си и може да ги подкрепи с факти.
Ами какво да ти кажа, нелицемерни ми!?!? Наистина ще излезе, че и ти си портач и лицемер. Правиш се на хитър, но се дъниш сам. Кой доведе тук Път? Твоя милост, който се строши да му прави комплименти в Котлето. Това, което си написал в коментара си, потвърждава думите на Анти. Не забравяй за Котлето и ПП. Почваш да се изпускаш и да мирише лошо. Ама не ти е сефте.

Характеристика на мъжествеността се прави само на мъж. Съмнително ми е, че си такъв.

Цитат:

***Този потребител е игнориран!***

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
татар
сеирджия

Регистриран: 25.10.2011
От: Улан Батор
    #2953466 - 16.09.2012 17:40 [Re: DIVА]

Някой разбра ли какво се опитва да каже възрастната,отегчена домакиня?Освен,разбира се,че само се прави на по-улава отколкото е!Сама потвърди думите ми,че е лицемерка-"...Много добре си спомням..."...
Цитат:

Написа също и че застава зад думите си и може да ги подкрепи с факти.

Къде са тези факти?И аз заставам зад думите си,че е лигуш и плужек!Е и?!
Явно и ти не падаш по-далече:
Цитат:

Кой доведе тук Път? Твоя милост, който се строши да му прави комплименти в Котлето.

Немам думи!

А това:
Цитат:

Не забравяй за Котлето и ПП

изобщо не го разбрах!

--------------------
Антифриза е нехетеросексуален!

татар
сеирджия

#2953473 - 16.09.2012 17:50 [Re: татар]

Сега си прегледах ПП от Котлето-писала си ми ТИ на мене,за да оплюваш Биляна!
Запазени са ми всички съобщения,така че,ако имаш някакви претенции само кажи!

--------------------

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2953475 - 16.09.2012 17:53 [Re: татар]

А значи јас сум тука несакан гост. Дива, па зарем можеш да бидеш толку лицемерна? Ако пречам, кажи отворено.

--------------------
Ridentem dicere verum

DIVА
неопитомена

#2953501 - 16.09.2012 18:34 [Re: Пaт]

Кръстиник, що се мешаш? Спомни си с каква тема влетя тук, па се засрами, ако можеш. А форумът не е мой, за да определям кой да пише в него. Дерзай и си трай, като не те питат! Или реши, че автобояджията има нужда от интелектуална подкрепа, та му се притече на помощ?

Какво значи лицемерна, Кръстник? Кога съм ти спестила критика, с цел да не те обидя? Изказвам си мнението и въобще не ме интересува кой как ще го приеме. Това, че съм написала на бояджията, че не помня какво е писал Анти, не е лицемерие. беше само примка. После той сам си ритна столчето. Аз ли съм виновна, че се самообеси!?!?

DIVА
неопитомена

#2953507 - 16.09.2012 18:43 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Да започнем по реда. Ти си ми първата. България е толкова твоя Родина, колкото и моя. Никой не беше против моите литературни напъно преди изживяващия се тук, като цензор г-н Антич Игнориран да започне с нападките. И се получи, като глутница кучета - не нападат, докато главатарят - кучето водач не нападне. Тогава всички започват да джафкат. Като беше толкова обидена, защо не реагирам, а изчака г-н Цензурът да започне? Този въпрос важи и за Стингера и Варго.

Моля Стингерс и Варго да си кажат, ако Анти ги е наковал да нападнат Водното конче!

татар
сеирджия

#2953508 - 16.09.2012 18:44 [Re: DIVА]

Цитат:

... Това, че съм написала на бояджията, че не помня какво е писал Анти, не е лицемерие. беше само примка. После той сам си ритна столчето. Аз ли съм виновна, че се самообеси!?!?

Явно наистина с възрастта хората изкукват!Абе ти наистина ли не осъзнаваш в момента колко си жалка?!Или имаш участниците в този форум за малоумници?Какви примки,какви бесилки?Вече се осра и няма как да го прикриеш,лелко!

--------------------

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2953520 - 16.09.2012 19:16 [Re: DIVА]

Не беше Татар. Когато Път дойде тук някои му се нахвърлиха(заради това, че той репликира темата за БЮРМ с клипчета за Бирма), докато аз казах, че го познавам от Котле-то и за мен е много добър форумджия и събеседник. Много се зарадвах, че дойде тук да пише. Това си го спомням.

Редактирано от Водно конче (16.09.2012 19:17)

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2953526 - 16.09.2012 19:25 [Re: DIVА]

Цитат:

Моля Стингерс и Варго да си кажат, ако Анти ги е наковал да нападнат Водното конче!

Леле Мале. Не се умори. Стингера отговори вече, а Варго ще отговори, когато и както си реши, не е задължително. Предполагам, че няма нужда от адвокат.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

DIVА
неопитомена

#2953651 - 16.09.2012 22:57 [Re: Бяло Конче]

Конче, имам предвид темата "Прашање до немакедонците " и "изследването", което проведе Път чрез нея. Считам тази му тема за лична нападка срещу мен. Изразните средства, които той употреби по отношение на мен, не са присъщи за възпитан човек. Но това е въпрос на гледна точка. Не е задължително и на теб да не ти харесва неговата "изява" в тази тема.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 72 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2170

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.135 seconds in which 0.113 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.