ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Фурия
помитаща

Регистриран: 23.09.2012
Re: Да запълним вакуума
    #2957324 - 24.09.2012 22:18 [Re: Taridin]

Цитат:

Не следя темата и не знам за какъв вакуум става дума, но това е твърде интересно.

12 регистрирани и 20 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор: admiral

Какво е толкова интересното на статистиката? В момента регистрираните потребители са 11, а нерегистрираните 13. Бройката може и да се е променила докато пиша. Това някакъв проблем ли е или показател за ефективност на подфорума? Четейки по темите, оставам с впечатлението, че не всички регистрирани потребители пишат.

--------------------
Завършени се раждат само идиотите.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Evita

#2957341 - 24.09.2012 22:53 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Вижте в момента заглавната страница на дневник.мк - не знам как да я снимам и пусна тук

Скопјанка и платила 27.000 евра на гатачка-измамник од Бугарија

Снимка на страницата на Дневник със статията за гадателката. По-точно на част от страницата.

Снимка на стр.1 от електронното издание на в. Дневник.

--------------------
Не се лекувайте по книга! Може да умрете от печатна грешка!

(Марк Твен)

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
    #2957345 - 24.09.2012 22:58 [Re: Пaт]

Цитат:

Тофи, па заглавната ја залепив тука токму од линкот што ти го приложи. Или можеби мислиш дека претходно им се јавив да ја сменат само за да те заебам?

А еве како направив во случајов; кликнав на сликата од заглавната, ми се отвори како поголема слика. Потоа десен клик, copy image location или copy image url зависи како е кај тебе. Потоа во одговорот тука кликам на „картинка“ кај псевдо HTML десен клик, paste, подтврдуваш, ставаш смајли и кликаш на продолжи/изпрати

Ми не, смятам наистина че са я сменили след като сложих линка тук, точно както малко преди това пуснаха коментара ми в дневник, пак след като го бяха видяли тук. Дори писах, че имам чувството че някой от Дневник Мк чете форума

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2957346 - 24.09.2012 22:58 [Re: Evita]

А така. А кое тука е заглавната страница?

--------------------
Ridentem dicere verum

Evita

#2957353 - 24.09.2012 23:24 [Re: Пaт]

Мъничката картинка в ляво на първата снимка е заглавната страница. Самата статия се намира на първа страница на вестника.

Щракнах ги от линка на Тоффифи.

Не разбрах какъв е проблема. Статията си я има във вестника. Не зная доколко е достоверна, но ако е истина, не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава. Какво е търсила напатената жена при врачки измамнички и откъде е имала 27 000 €?

--------------------
Не се лекувайте по книга! Може да умрете от печатна грешка!

(Марк Твен)

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2957360 - 24.09.2012 23:36 [Re: Evita]

Муабетот е дека според зборовите на „Тофифи“ таа вест е којзнае колку значајна па ја ставиле на заглавната страница, а всушност не е. Секако дека статијата ја има, ама во „Црна Хроника“. А колку е значајна и потресна за обичниот Македонец се гледа од коментарите.

--------------------
Ridentem dicere verum

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
    #2957375 - 25.09.2012 00:02 [Re: Пaт]

Цитат:

Муабетот е дека според зборовите на „Тофифи“ таа вест е којзнае колку значајна па ја ставиле на заглавната страница, а всушност не е. Секако дека статијата ја има, ама во „Црна Хроника“. А колку е значајна и потресна за обичниот Македонец се гледа од коментарите.

Пак ти казвам имаш моята дума,това че македонските медии следят форума и се усетиха колко безумна и тъпа е тази статия и я свалиха не е моя вина.

Ако искаш може да се правиш на интересен и да защитаваш Дневник Мк, всички знаем колко "почтени" са медиите във вашата страна и как се отразява всяка история свързана с България, но тая тъпотия днес беше върха на сладоледа и по времето по което пуснах линка беше топ новина

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 60 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5094

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.