ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
Re: Македония отново фалшифицира - Турция я била признала първа!
    #2963836 - 05.10.2012 19:59 [Re: Андреј]

Цитат:

Ама сега се правиме луди нели ....

Јазикот и историјата сакале вие или не се дел од СЕЧИИ национален идентитет .... А за вас ние сме бугари по потекло и со бугарски јазик ...

Оттука вашето признавање е повеќе формално, признавате правен субјект држава Македонија но не и народ јазик и историја ....

Кај турците тоа го нема и ТИЕ се првите кои не признале, колку и да не ви се допаѓа тоа ...

Историята и езикът, допада ли ти или не това, са едни. Тия не се делят Не става "На ти тебе Гоце, дай ми мене Даме", "Дай ми Самуил, земи си го Михаил". А вашиот "национален идентитет" включва ли ги албанците и другите малцинства? Иначе всеки има право да се определя както благоволи. Пребройте се там като хората, поканете си наблюдатели от ЕУ ако щете, па какви и що сте - ваша си работа. Па като са ви толкова по-мили турците - радвайте им се, те и в ЕУ може да ви земат.

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nereza
ветеран

Регистриран: 18.02.2012
    #2963837 - 05.10.2012 20:01 [Re: Андреј]

Цитат:

Каде виде дека ЈАС некаде сум рекол дека Бугарија прва ја признала Македонија.... Бугарија признале нешто виртуелно а тоа реалнот не го признава ... Оттука лично сметам дека Бугарија НИКОГАШ не ја признала Македонија ...

Ти лично можеш да смяташ каквото си искаш, включително, че си Наполеон.
Има официални правителствени актове, които се регистрират по съответния официален начин и признаването на една държава за суверенна от друга суверенна държава е един такъв акт. Такъв акт обективно съществува и всякакви жалки опити да се отрича или омаловажава показва пълното безсилие и морална пропадналост на лицата които застават на такива позиции.
Отделно от това имаме и решаващото значение на това признаване от страна на България за бъдещата стабилност на новата република. Апропо - от такива като тебе не очакваме благодарност Единственото ни утешение е, че това ти бърка мноого сериозно в здравето.

Андреј
рекордьор
**

Регистриран: 16.12.2011
    #2963839 - 05.10.2012 20:03 [Re: Тълмачъ]

Па читај го Венедиктов и ке видиш дека НЕ СЕ ЕДНИ ... Се одвоиле во почеоткот на деветнаесети век ...

Оттука непризанвањето на јазикот и на народот НЕ ЗНАЧИ ПРИЗНАВАЊЕ ... формално за на спиок кој на РМ и е потребен е признавање но во реалноста е шерада иста каква што визнатијците му ја направиле на Симеон ....

Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
    #2963845 - 05.10.2012 20:10 [Re: Андреј]

Цитат:

Оттука непризанвањето на јазикот и на народот НЕ ЗНАЧИ ПРИЗНАВАЊЕ ...

Е кой точно език и народ да признаем? Не сте ли баре двуетнична държава? Подписахме ли на "двата официални езика според Конституциите на двете държави"? Подписахме. Ми ако утре официалниот ви език се окаже илиро-словенски, шо ке правиме?

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

kiBik
злопаметен

Регистриран: 16.11.2011
    #2963846 - 05.10.2012 20:10 [Re: Андреј]

Политическо и правно значение на международното признаване. Форми на признаването

Андреј
рекордьор
**

Регистриран: 16.12.2011
    #2963847 - 05.10.2012 20:12 [Re: Тълмачъ]

Македонски јазик и македонски народ ... Кога тоа ке го признаете сте ја признале РМ ... Додека за вас тоа е исто што и бугарски јазик и бугарски народ, нема ни збор од признавање ....

bambaa
отварящ очи

Регистриран: 24.03.2009
    #2963848 - 05.10.2012 20:16 [Re: Андреј]

фиромците не разбират от добро...трябва да помогнем на албанците да сринат окончателно този протекторат крепящ се на НАТО

--------------------
Македония без българи огън да я гори.
Иван Михайлов водач на ВМРО

Yuf Gaskew Junior
непотребен

Регистриран: 18.04.2012
    #2963849 - 05.10.2012 20:17 [Re: bambaa]

На мене ми писна само да ми реват да ги призная - плачат като вдовица за к.р...епа нема да ги призная тугива нарочно и напук, а да видим кво ше стане

Редактирано от Zabergan (05.10.2012 20:17)

bambaa
отварящ очи

Регистриран: 24.03.2009
    #2963856 - 05.10.2012 20:22 [Re: Yuf Gaskew Junior]

то се признава нещо което съществува а тоя югославски музей на открито може само да му гледаш "сеиръ" както се казва в Тр и Бг

--------------------
Македония без българи огън да я гори.
Иван Михайлов водач на ВМРО

nereza
ветеран

Регистриран: 18.02.2012
    #2963862 - 05.10.2012 20:28 [Re: Андреј]

Цитат:

Македонски јазик и македонски народ ... Кога тоа ке го признаете сте ја признале РМ ... Додека за вас тоа е исто што и бугарски јазик и бугарски народ, нема ни збор од признавање ....

Другарю анонимник, нека ти припомня, че подобни лафове а-ла 1940те освен че вонят силно на нафталин, бидейки казани от теб вредат колкото едно л....о.
Виж, ако твоя повелител Груйо го изкаже публично това становище, тогава може да му обърнем малко повече внимание

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 39 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3498

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.