ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1
darrma
неориентиран

Регистриран: 04.01.2009
Черен ТУРМАЛИН - предпазва или привлича негативните енергии?
    #2971501 - 24.10.2012 23:12

Как мислите дали черният турмалин предпазва от негативни енергии, защото след като прочетох няколко статии, започнах да се съмнявам в обратното...
Преди време си бях купила един, за да ме предпазва от негативни хора и емоции. Но след този цитат искам да се отърва от него:
Съществува вярването, че опушеният кварц е камък-пазител. Окултистите приемат, че за разлика от много други камъни, които поглъщат негативната енергия, опушеният кварц просто я "разтваря". Също така се предполага, че свръхестествените му качества са по-силни от тези на планинския кристал.
"Подобно на планинския кристал, опушеният кварц е използван от гадателите за поглед във времето и пространството. Сферите от опушен кварц са използвани по същия начин, както тези от безцветен. "

Не искам да се занимавам с пророчества и други тем подобни. Имам и заешко сърчице (
Затова моля ви, посъветвайте ме как да постъпя- да го изхвърля в течаща вода или просто в кофата за боклук?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Черен ТУРМАЛИН - предпазва или привлича негативните енергии?
    #2977970 - 10.11.2012 21:59 [Re: darrma]

Ако те кефи на фасон, можеш и да си го шибнеш на витрината в хола.
Планинският кристал е точно кварцов кристал. В "опушения" просто има примеси. А от там нататък в какви филми ще се вкараш... В крайна смета всичко се случва предимно между ушите.
Аз сега чакам втората половина на декември. Преживял съм няколко края на света, включително и пускането на извънредно големия колайдер, та ми е интересно каква ще е метео прогнозата за периода 20 - 25 декември. Дано поне успея да си завърша казана за ракия до тогава.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2539

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.