ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
Arvens_Child
новачка

Регистриран: 25.10.2012
От: София
заешка тоалетна + пътуване със зайче
    #2971611 - 25.10.2012 11:39

Здравейте! Нова съм във форума и имам нужда от маалко помощ във връзка със зайчето, което смятам да си взимам в скоро време.
Имам 2 въпроса:
1) Добра идея ли е да му взема заешка тоалетна (от онези триъгълните за ъгъла на клетката) и как да го приуча да я използва?
2) Имам баби и дядовци в Пловдив и Варна и през ваканциите почти винаги пътуваме при тях (по принцип живея и уча в София). Нямам на кого да оставям зайчето (а и честно казано ми се иска да си е винаги с мен) и съм планирала да му купя три клетки за трите града и една малка транспортна, в която да пътува. Така според мен ще можем да се придвижваме дори и с влак, както ни се случва често, макар че в един голям процент от случаите сме с колата. Не би трябвало да има проблем, доколкото от БДЖ допускат "до 3 зайчета в като ръчен багаж, поставени в непромокаеми съдове, държани на скут или поставени на пода, само във второкласните вагони и при условие, че със своята миризма или шум не пречат на останалите пътници и никой от тях не се противопоставя" . Единственото лошо е, че не се допускат във спални вагони, така че там вероятно ще се наложи да го вкараме контрабанда. Какво мислите по въпроса?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1047

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.