ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Женски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
Re: Ужас!!! Косата ми пада!
    #3106029 - 05.11.2013 20:10 [Re: Пипи^]

И аз си бях взела някакво. Обясниха ми, че трябва да се нанася в много малко количество по дължината на косата, но не и в корените.

Да си призная, аз лично не видях особена файда... може и да не съм се справила както трябва

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3106542 - 06.11.2013 19:13 [Re: Dr.G]

Благодаря! Ще пробвам тия дни да видя как е, лошото е, че съм много непостоянна в тия неща ще я направя веднъж и после ще забравя за маслото, а то ефект има, когато си по-упорит.
Казаха ми, че мога да добавя и няколко капки в крема си за лице.

--------------------
Ние сме ора естете.

Suzzana
ЕнОсиаст

Регистриран: 21.05.2007
От: Greater NYC Area
    #3113686 - 26.11.2013 16:02 [Re: Пипи^]

Само се закачам.

Тази сутрин съм скочила в 6 часа да си правя маска преди душа.
Разбърках майонеза, горчица(имам на прах, но по-дълго взема да се приготви), малко от конските витамини и хининова вода.
Косата ми е мека и лъскава. Мисля, че помага и да не пада косата.

Dr.G
пътешественик по душа

#3113787 - 26.11.2013 20:38 [Re: Suzzana]

Това майонеза и горчица е ок, но честно казано тези конски витамини дори не съм ги виждала и не съм убедена .... но пък толкова много хора са доволни, че е крайно време да ходя по ветеринарните аптеки и аз.

Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3113809 - 26.11.2013 21:49 [Re: Dr.G]

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #3113827 - 26.11.2013 22:42 [Re: ]

Тривитаминол. Купуват се от ветеринарната аптека. Трета година ги ползвам по това време.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3113840 - 26.11.2013 23:12 [Re: Моман]

Osushtestvena
цветна

Регистриран: 29.05.2006
    #3114406 - 29.11.2013 14:40 [Re: ]

Да споделя и аз моя опит с косопада и тривитаминола, може да съм полезна на някой. Преди години ми се появи косопад, явна причина нямаше. Бях гледала някакво предаване, на тази тема и там обясниха, че организма има един вид стрес памет и може дори и няколко месеца да е са минали от период на напрежение и косата да започне да пада. Прочетох за тривитаминола и естествено веднага се сдобих. Почна се едно мазане по някаква рецепта от нета - тривитаминол, газ, ракия и каквото друго пишеше, не помня в подробности. Косата ми ставаше изключително лъскава и все ме питаха боядисвала ли съм се. Как да е, с течение на времето косопада ми спря, забременях най-вероятно това е била причината. Преди няколко месеца отново ми се появи косопад след раждането, на второто ми дете, но от това което съм чела пише, че е нормално. Въпреки това направих хормонални изследвания, и по други причини, излезнаха гранични стойности, но как да е, т. к. имам време и възможност пак почнах с домашни маски, косопада ми пак намаля и сега не ми прави впечатление да е обилен. Слагах всичко което ми е под ръка, кисело мляко, хининова вода, ленено масло, яйце, купешка маска, газ, ракия. Газта изсушава доста косъма, и ако някой е с по суха коса може да не слага. Ракията загрява и един вид разтваря самите фоликули за по-добро проникване на съставките. ОБОБЩЕНИЕ при мен косопада намаля до нормални размери. Също от време на време впръсквам в корените и Себорал Форте, който също го дават за косопад и пърхут. Задължително ползвам купешка маска след шампоана, но моето наблюдение е, че и домашните дават резултат. Надявам се да съм била полезна

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #3114410 - 29.11.2013 14:48 [Re: ]

Няма начин да няма. Сигурно под друго наименование, но тази комбинация от витамини е с доказани свойства.

По хуманитарните аптеки съм виждала и ампули против косопад.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Dr.G
пътешественик по душа

#3190073 - 10.08.2014 10:03 [Re: Моман]

Чакайте да повдигна малко темата, че .... леле-леле От около месец буквално оплешивявам. Обективна причина според мен няма (или поне не мога да открия). Спрях да се боядисвам, (ходя шарена като лисица в главата ), мажа се с каквото ми попадне пред очите - правя си маската с тривитаминол, редувам я с маска от мед, зехтин и канела (някой по-горе я беше споменал), слагам бира на косата си, и накрая веднъж седмично използвам и готова маска. До момента особена полза няма. Вече почти месец съм на този режим. Ако някой е видял конкретна полза от нещо (не споменавам Себорал, защото тук нямам от къде да се сдобия с това чудо), казвайте че ....

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 38708

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.