ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Кулинарно изкуство

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Bruki
борбена
**

Регистриран: 27.07.2004
От: RS-->MD
Re: Кръчми, които си струва да посетим (или да пренебрегнем)
    #2918795 - 20.06.2012 13:22 [Re: Бистренце]

Ако имате път към град Елена,има една страхотна кръчма,не знам точно как се казва,това е бившият ловно-рибарски дом,точно над пазара на град Елена(пазар има само в неделя).Правят нечовешки вкусна агнешка чорба,както и шкембе чорба.Пробвах омлетите,както и гювече.Обстановката е битова,заведението е в стара балканджийска къща,има изнесени маси и когато хората са в по-вече,слагат маси и на полянката до къщата.Обслужването е приятно.Собственикът(или готвачът)не го знам точно какъв е,но обслужва страхотно, та чак ти иде да ядеш и още, и още...Когато минаваме през Елена,винаго сядаме да хапнем там.Така,че...ако отидете там непременно го посетете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
deamon
emmeleia dancer

Регистриран: 26.08.2005
От: Blue Winds
    #2931126 - 30.07.2012 13:25 [Re: Bruki]

А аз след пет години да реабилитирам вегетарианския Dream House на Алабин - собствениците отдавна не са същите, но беше малко встрани от маршрута ми, затова не го посещавах. Някои неща се промениха и при мен, та сега често отскачам за обедно хапване, основно от дневното им меню - ястията са им много вкусни и разнообразни, порциите - големи, което за някой може и да е плюс . Освен това са и много красиви - цветни и приятно подредени . Това, което много ме радва (и никога не се е променяло, независимо кои са собствениците) е типовият им хляб, който е точно като едновремешния от частните фурни - малки и приятно глетави филийки с плътна кора.

Другият веге, който ми харесва, разбира се, е Слънце и Луна - все има с какво да те изненадат, имат хубаво сезонно меню. Там цените са малко по-високи, обаче.

--------------------
From the depths of my emptiness
Comes a feeling of inner bliss

Brinniel
Нерегистриран

#2931192 - 30.07.2012 17:00 [Re: deamon]

+1 за Слънце и луна, един от любимите ми ресторанти в София.
Вкусна храна и любезен персонал. Невероятно място и атмосфера, сякаш си в друга реалност. Личи си, че влагат много любов и старание в това, което правят. Хлябът с орехи е наистина чудесен.

Vianne Rocher
Нерегистриран

#2982921 - 27.11.2012 17:05 [Re: pagane]

Пак аз- ресторант "Тоскана" в Благоевград. Намира се зад пощата. Отвън изглежда доста неугледно, но вътре е много добре обзаведено, доста приятно място и определено дънките ми с дупка на коляното не бяха най-подходящото облекло за там . Кухнята е италианска, цените-съвсем прилични. Готвят вкусно, порциите са доста големи. Стараят се с украсата също и даже сервитьорките знаят от коя страна да сложат приборите .

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 72128

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.