ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Обща дискусия

Страници: 1
tarzan
неориентиран

Регистриран: 23.10.2012
дистанционно обучение в България
    #2990317 - 18.12.2012 00:47

Здравеите!Търся информация за дистанционно обучение в България.Със средно образование съм,но имам желание да продължа да уча.Живея в Сащ и след няколко години планувам да се прибера в бг.Тук е популярно онлаин обучението(не говоря английски),затова бих желал да уча към някой бг университет.Благодаря предварително!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
sisi_sandra
неориентиран

Регистриран: 07.02.2011
От: София, България
Re: дистанционно обучение в България
    #3008487 - 26.01.2013 15:45 [Re: tarzan]

Здравей, разгледай този университет http://www.ibsedu.com/ , аз уча в него и за частен е доста евтин Има и съвместни програми с чуждестранни университети http://www.ibsedu.com/bg/sections/dvojna_akademichna_stepen/189/ и т.н.

--------------------
„След 20 години, ще си много повече разочарован от нещата, които не си направил, отколкото от тези, които си направил. Затова, хвърли платното и отпътувай от защитения бряг. Хвани ветровете, разучавай, мечтай и откривай.” - Марк Твен

tarzan
неориентиран

#3008625 - 26.01.2013 21:57 [Re: sisi_sandra]

Здравей,точно информация от този тип търсех.Да се кандидатства,да се приема и полагат изпити изцяло онлаин.Иначе информацията,коята аз успях да намеря за дистанционно обучение се кандидатства на място(нов бг университет,но пък с по-богат избор на специалности). Благодаря!

tarzan
неориентиран

#3010018 - 30.01.2013 15:40 [Re: tarzan]

ето това запитване направих днес и очаквам отговор :Здравейте!В търсене на информация за дистанционна форма на обучение,научих за вас от ваша студентка.Казвам се ***** *****-на 26 год.,от гр. ******.Завърших средното си образование през 2005.Бих желала да продължа образованието си,но тъй като живея в чужбина няма как да кандидатствам на място.Живях в Кипър 5 години,а от 1год. и 8 месеца съм в Орландо,Флорида,САЩ.От информацията в този сайт разбирам,че кандидатстването е възможно само с диплома.Бих желала да получа повече информация относно обучението: кандидатстване-да сваля формата и да я попълня;след това не ми става ясно да ви го изпратя по факс или да го сканирам и да го пратя по имейл;записване след като съм приета;начинът,по който се преподава,изпити,материали,учебници (имам роднини в София,които могат да ги закупят и да ги пратят). Специалността ,която съм избрала е бизнесадминистрация.

tarzan
неориентиран

#3010358 - 31.01.2013 15:31 [Re: tarzan]

Тожа е отгожора,които получих: За кандидатстването и подаването на документи ще трябва Вашите близки да подадат документите.
Необходимо е да носят копие от диплома за средно образование, документ за платена такса за кандидатстване - 25 лв. /заплаща се по банков път/ и есе "Защо желая да се обучавам в МВБУ?". Това е по процедурата за ранен прием.

Дистанционното обучение е изцяло он-лайн и е много подходящо дори за хора като Вас, които се намират извън страната.
Имаме доста студентите като Вас, които са извън пределите на България точно в тази форма.

Всички учебници, материали, указания са публикувани в платформата, от която черпите цялата информация. Чрез тази платформа контактувате с колегите от администрация, с преподавателите и Вашите колеги.

sisi_sandra
неориентиран

#3014930 - 12.02.2013 09:59 [Re: tarzan]

Здравей В такъв случай може да си сканираш дипломата за средно образование и да напишеш есето. Прати ги по e-mail на твоите роднини, които да отидат до офиса им където да ги подадат от твое име. Другият вариант е да ги попиташ дали няма да може ако им сканираш дипломата и платежно нареждане за платена такса и им пратиш есето, дали няма да стане.?

--------------------
„След 20 години, ще си много повече разочарован от нещата, които не си направил, отколкото от тези, които си направил. Затова, хвърли платното и отпътувай от защитения бряг. Хвани ветровете, разучавай, мечтай и откривай.” - Марк Твен

tarzan
неориентиран

#3015155 - 12.02.2013 22:40 [Re: sisi_sandra]

Здравей!Реших да кандидатствам там.Дипломата ми е в БГ,чакам майка ми сега да се прибере в Бг(родителите ми и сестра ми са в Кипър).След това свекърва ми ще ми пусне документите в София(ул.Чипровци 7).Есето съм го написала ще сваля и формата от сайта ,за да я попълня ,и ще пратя документите по факс.Около 20.03 смятам ,че ще бъдат пуснати.Надявам се на 10.04 да имам добри новини.

sisi_sandra
неориентиран

#3015238 - 13.02.2013 10:48 [Re: tarzan]

Бъди спокойна, всичко ще бъде наред и на есен вече ще си първа година Стискам палци всичко да е както ти искаш

--------------------

tarzan
неориентиран

#3035936 - 10.04.2013 12:25 [Re: sisi_sandra]

Поздравления!!!
Вие сте приет/а/ в специалност: Бизнесадминистрация (дистанционно)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3388

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.