ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
paul_v

**

Регистриран: 11.05.2010
От: USA
Re: Заминали без реален гарант, приятели или роднини в САЩ
    #3406388 - 29.06.2017 16:58 [Re: m3n7alsnak3]

-за колата :
дамата с ник Serendipity мисля че също леко те подвежда с инфото.
Може и да бъркам но - тя казва -колегите ми казаха-ще рече че тя вече има работа в мига в които търси да купи кола( моля да бъда поправен ако не е вярно) а това променя много условията на играта.
Ти за 3 седмици я свариш да си направиш УСА драивинг ласънз ,я не...а да си намериш работа - възможно е но е малко ,много малко вероятно.
Съвсем реалистично е с рентал кара за 3 седмици да пообиколиш тук-там и да си купиш кола..обаче на човек без работа и кредитна история силно ме съмнява някои да му даде кола нито на лизинг ,нито на финансиране....
знаеш ли колко бездоници например даже са с американски паспорт биха си вззели кола ако ги раздаваха по тоя начин....
Аз съм работил в диларшип-не тука в америка, ама сиситемата и триковете са почти еднакви в цивилизованите страни.
В наи добрия случай за теб ще ти продадат нещо дето са го взели например за 1к ,понапудрили са го и са му пляснали цена от 6к. Ще ти искат 3кв кеш а останалите 3к ще се надяват някои ден да им ги платиш с висока лихва...ама и да не им ги дадеш те са пак на +.
Аз съм повече от 15 г в авто бизнеса -не твърдя че знам всичко ама пък мога да твърдя че доста знам.
В общия случаи кола под 5к -продавача иска да се оттърве от баракта- може и да не гръмне веднага,ама си е голям риск.
Отделно в Кали има емишън тест,демек една кола дето може да мине тоя тест има една цена,кола дет не може да го мине е с дуга цена при еднакви всякакви други условия.

За работата ще продължа по нататък че сега няма повече време .

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Serendipity
Aaoograha hoa

Регистриран: 04.03.2005
От: САЩ
    #3406405 - 29.06.2017 18:27 [Re: paul_v]

Да, първо работа си намерих, затова пея песента да търси още от България. Първата оферта за файненсинг я получих 2 седмици след като почнах работа, моята кола си я намерих на третата. През това време - с рентал.

--------------------
DV 2017 | DS-260: юни | Интервю: Февруари - успешно| Кейс EU00011XXX

Редактирано от Serendipity (29.06.2017 18:27)

m3n7alsnak3

Регистриран: 05.05.2016
    #3406453 - 30.06.2017 08:20 [Re: Serendipity]

Здравейте Гледам стабилна дискусия се заформи, а аз бях малко отпускар )) За работата - търся от сега (даже от около месец), но към момента всички ми казват, че търсят или местен (може би за ф2ф интервю) или някой, който може да започне много скоро. Та това ме навежда на мисълта, че търсене има. Иначе твърдо съм решил като останат 2-3 седмици до полета, да натисна стабилно обявите.

djodi83
новак

Регистриран: 14.06.2009
    #3448956 - 28.10.2018 15:33 [Re: stoychovska]

Здравейте, и аз съм в подобно положение и имам нужда от гарант за пред интервюто ! Някой да може да ми помогне ? Трябва да попълня афидавит оф съпорта и да изпратя федерал такс ретърн ! Ако някой може да ми помогне с това

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3448976 - 28.10.2018 19:46 [Re: djodi83]

Не става ясно, имаш нужда някой да ти помогне с попълването на формата или ти трябва реален гарант?

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

djodi83
новак

Регистриран: 14.06.2009
    #3448978 - 28.10.2018 20:07 [Re: Nadin]

Трябва ми гарант

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 35 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 10615

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.017 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.