ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1
Kevin
неориентиран

Регистриран: 29.03.2013
UK to Australia
    #3031568 - 29.03.2013 23:14

Здравейте,
Предварително благодаря за отговорите ви.
Искам да попитам каква би била най-подходящата виза за нас и колко би отнела цялата процедура минимално и максимално като време (разбира се само ориентировъчно).
Преди 2 години искахме да кандидатстваме от България но по финансови причини решихме да се приместим в Англия, сега вече осъзнаваме че може би е време да предприемем следваща стъпка.
Семейство сме с 2 деца, съпругата ми ще е главният кандидат, тя е на 30 и от това бихме получили 5 точки повече. Има завършена магистратура Финанси, но до сега е работила само като счетоводител, като осигурителният и стаж е започнал след втората година на следването и.
Въпроса ми е дали стажът в счетоводството и магистратура финанси е съвместимо или няма да се признае.
Другото което исках да попитам е от каква годишна възраст децата тръгват на училище.
Има ли вероятност да си намери работа в Австралия още докато сме в Англия(предполагам не но все пак) и мислите ли че би си намерила работа като пристигнем евентуално там. Поне като за начало града за нас не е важен, ако нямаме право на избор. Ще се радваме на всякакви съвети и отговори.

Поздрави
Борислав

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
roshavbg
почетен член

Регистриран: 02.08.2010
От: В гетото
Re: UK to Australia
    #3031669 - 30.03.2013 13:34 [Re: Kevin]

www.immi.gov.au

--------------------
The depraved are devoted.

bernini
член

Регистриран: 08.03.2010
От: Brisbane Australia
Re: UK to Australia
    #3031918 - 31.03.2013 06:11 [Re: Kevin]

Tyka ima mnogo informasia ...
http://www.pomsinoz.com/

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 789

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.