ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Re: Кирил и Методиј ќе ги помируваат Македонија и Бугарија
    #3050279 - 12.05.2013 00:31 [Re: Han_Solo]

Скандал с 350 хиляди фалшиви бюлетини е на път да взриви изборите
http://www.mediapool.bg/скандал-с-350-хи...news206211.html

След като ни взеха в ЕС, управниците хептен се разпасаха!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #3050280 - 12.05.2013 00:32 [Re: хан Ацо]

Чакай само, не забравяй първият ми пост, в който съвсем чистосърдечно си признавам, че няма за кой да гласувам. За мен Долен Волен е на нивото на останалите парцали, Сирьожа, пожарникаря, физ зарядката, ядящият свинско Сокол и простодушния му наследник Агент Павел.
Нали не е тайна за никой, че Лютви Местан е агент на държавна сигурност?

Негатор
Античен вагабонтин

#3050281 - 12.05.2013 00:33 [Re: Негатор]

Още видео: http://video.bgnes.com/view/41069

Бареков в акция!

Негатор
Античен вагабонтин

#3050286 - 12.05.2013 00:42 [Re: Негатор]

Прокуратурата образува досъдебно производство за незаконните бюлетини
http://novanews.bg/news/view/2013/05/11/...campaign=accent

Цветанов: В този сценарий участва и прокуратурата
http://novanews.bg/news/view/2013/05/11/...mpaign=mostread

Протестите в София се възобновиха
http://novanews.bg/news/view/2013/05/11/...campaign=accent

хан Ацо
рекордьор

Регистриран: 05.05.2012
От: Дупница
    #3050290 - 12.05.2013 01:03 [Re: Пиринец]

Агент Павел

--------------------
Зашто модерација не банује овог бугарског шовинисту?
.............

2.2.16.16.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3050298 - 12.05.2013 01:58 [Re: Пиринец]

Цитат:

П.С. Защо има още хора, които пишат на Воденица. Там беше много зле, ама след изборите нивото влезе под земята. Такива дебили са и на политика, а извън политика да не говорим ...

Сърце юнашко не трае. Понеже прочетох какво пишат за Кирил и Методий и реших да задам малко лесни въпроси. Нищо особено

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

#3050299 - 12.05.2013 02:00 [Re: Пиринец]

Цитат:

Чакай само, не забравяй първият ми пост, в който съвсем чистосърдечно си признавам, че няма за кой да гласувам. За мен Долен Волен е на нивото на останалите парцали, Сирьожа, пожарникаря, физ зарядката, ядящият свинско Сокол и простодушния му наследник Агент Павел.
Нали не е тайна за никой, че Лютви Местан е агент на държавна сигурност?

И на това, ако не му се вика криза, то на кое? Каква я мислехме, какво станА!

--------------------

Негатор
Античен вагабонтин

#3050320 - 12.05.2013 05:11 [Re: Бяло Конче]

Bulgarian Parliamentary Elections
Forecast, Parallel Count, Statistical Analyses

http://www.sora.at/fileadmin/downloads/projekte/2013_Elections-May12_fairelections-bulgaria.pdf

Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
Re: избори
    #3050334 - 12.05.2013 08:21 [Re: Негатор]

ПРОФ.МИХАИЛ КОНСТАНТИНОВ: НЯМА СКАНДАЛ! ТЕЗИ 350 000 БЮЛЕТИНИ ОЧЕВИДНО НЯМАТ ОТНОШЕНИЕ КЪМ ИЗБОРИТЕ
Цитат:

За Bulgaria news проф.Михаил Константинов обясни следното: когато избирателят влезе в секцията, комисията откъсва една бюлетина от кочана с бюлетини, слага уникален печат ( нарязан нарочно с нож за специфични следи); избирателят влиза в тъмната стаичка и отбелязва с Х любимата си партия. После сгъва бюлетината и я подава на комисията, която слага втори печат ( също така уникален ), избирателят я взима и я пуска в урната, след което се подписва в избирателния списък. В тази процедура няма никаква възможност да бъде внесена отвън маркирана бюлетина.

Има един забележителен факт, за който се мълчи кой знае защо?! Във всички избирателни комисии - 12 000 секционни, 31 районни и една централна - бившите управляващи (ГЕРБ) имат в комисиите винаги по един човек по-малко от опозицията. Как може "бившите" да фалшифицират резултатите, когато мнозинство имат "добрите"?!

Вижте какво стана през 2009 година - всички председатели на комисии бяха от БСП, всички секретари бяха от ДПС, всички заместник-председатели бяха от НДСВ - тогава Тройната коалиция имаше абсолютно и даже квалифицирано мнозинство във всички избирателни комисии. Но изборите бяха спечелени от ГЕРБ. Изборите се печелят с гласовете на избирателите, не с комисии.

Откъде могат да дойдат евентуални фалшификации? Ако бъде купена една цяла секционна избирателна комисия заедно с наблюдателите.

Проф. Михаил Константинов смята, че е в ход геополитически сценарий на Русия за омаломощаването и елиминирането на държавите от Балканите, членки на НАТО предвид на предстоящата военна офанзива в Иран.

Според мнозина политически наблюдатели, февруарските бунтове по улиците на България бяха инспирирани от политико-олигархична клика, защитаваща руски интереси.

Телевизията, която предизвика днес медийна истерия, последвана от политическа канонада на опозицията, е собственост на Цветан Василев. Той е партньор на българския клон на руската банка VTB - заедно придобиха Виваком, а после руската банка взе 9,9 процента от Корпоративна търговска банка ( които преди това бяха купени от регистрирана в карибска офшорна зона фирма DEWA и сетне бяха придобити от VTB). Цветан Василев е страстен защитник на строителството на АЕЦ "Белене". - след като правителството на ГЕРБ обяви спирането на проекта, Николай Бареков за първи път започна да критикува по ТВ7 премиера Бойко Борисов, когото преди това беше нарекъл политически феномен от световна величина.

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

Бяло Конче
раванлия

Re: избори
    #3050336 - 12.05.2013 08:52 [Re: Тълмачъ]

Цитат:

ПРОФ.МИХАИЛ КОНСТАНТИНОВ: НЯМА СКАНДАЛ! ТЕЗИ 350 000 БЮЛЕТИНИ ОЧЕВИДНО НЯМАТ ОТНОШЕНИЕ КЪМ ИЗБОРИТЕ
Цитат:

Проф. Михаил Константинов смята, че е в ход геополитически сценарий на Русия за омаломощаването и елиминирането на държавите от Балканите, членки на НАТО предвид на предстоящата военна офанзива в Иран.
Според мнозина политически наблюдатели, февруарските бунтове по улиците на България бяха инспирирани от политико-олигархична клика, защитаваща руски интереси.

И какво сега:политико-олигархична клика, защитаваща руски интереси се бие с политико-олигархична клика, защитаваща американските интереси. Битката на титаните. А ние какво тогава? Пак нямаме избор. Не защитавам никого но и Пожарникарят доста се омаза. Всичко си е в полза на родните олигарси, които всъщност не са нито проруски, нито проамерикански а шиб..и слънчогледи и дупе..вци. Техният девиз е: "След мен и Потоп.
Не виждам защо трябва да се защитава някой, който управляваше един пълен мандат и половина и вся власт беше советам т.е. гербом. Ама ние нали искаме някой да ни оправи - търпим.
Моето скромно мн ение е, че България има нужда от гражданско общество и средна класа - от които пък днешните партии не се нуждаят. Тогава?

--------------------

Страници: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 60 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5546

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.