ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
хан Ацо
рекордьор

Регистриран: 05.05.2012
От: Дупница
Re: Кирил и Методиј ќе ги помируваат Македонија и Бугарија
    #3050057 - 11.05.2013 16:58 [Re: Esther]

И Местаня,и той ще дава пресконференция .А пък "нашите"(ВМРО)даже искат арест за Бойко и Цецо .А и аз се съмнявам да е възможно да се пробутват 350 000 манипулирани бюлетини

--------------------
Зашто модерација не банује овог бугарског шовинисту?
.............

2.2.16.16.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
    #3050060 - 11.05.2013 17:03 [Re: Esther]

Просто трябва всички хора в РИК да са твои или купени, за да стане такова нещо. И пак ще е доста трудно.
А макулатура (брак) в една печатница между 5 и 8 % е нещо напълно в нормата.
Тия кьорфишеци дето ги пускат са толкова евтини, че просто няма накъде

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

Esther
психодесен соросоид

Регистриран: 15.04.2012
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
    #3050062 - 11.05.2013 17:04 [Re: хан Ацо]

Ма аз единственото, което разумявам от текста на съобщението на прокуратурата, е че имало сигнал, те отишли по сигнал и имало било отпечатани количества в повече.
Цитат:

След получен сигнал и извършена спешна проверка от органите на Държавна агенция „Национална сигурност", Софийска градска прокуратура е образувала досъдебно производство за престъпления по чл. 282 НК и по чл. 1б9г НК. На 10.05.2013 г., късно вечерта е извършен оглед на местопроизшествие в сградата на печатница „Мултипринт" в гр. Костинброд, както и разпити на свидетели. В складови помещения са открити над 350 000 отпечатани и готови за експедиция бюлетини за гласуване в извънредните парламентарни избори на 12.05.2013 г. До 08.05.2013 г. „Мултипринт" ООД е изпълнило задълженията си по договора с Министерския съвет за отпечатване на бюлетините за изборите и същите са превозени до областните администрации в страната. Откритите през нощта на 10.05.2013 г. бюлетини са извън тези количества.

Разследването по досъдебното производство продължава. По тази причина и с оглед предстоящото гласуване на 12.05.2013 г., прокуратурата ще предостави допълнителна информация през следващата седмица. Бюлетините /общо 10 палета/ са поставени под засилена охрана.“

?

--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта

Esther
психодесен соросоид

#3050063 - 11.05.2013 17:05 [Re: Тълмачъ]

Ма ти позна. Другата седмица.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3050067 - 11.05.2013 17:08 [Re: асегаде:)]

Цитат:

Ти мани, чу ли го- че българите били от Азовско море до Тихия океан. А името "Македония" било българско и там живеели само българи. Дори албанците били българи.

Стопли ми душата - българин та дрънка. Ама не каза, че българите били от Азовско море до Тихия океан, а от Виена до Тихия океан...
Ясно е, че човека преувеличава и то доста и ръси бисери, като пуканки, но все пак казва и някои важни за нас истини, като например:
1. Защо гърците наричали Древна България с името Стара Велика България? Ами за да я нарекат така, следователно е била и стара и велика. Когато наречеш една държава в късната античност стара и велика - това означава, че тази държава не е току що създадена, нито е малка.
2. Българите се разселват от Балканския полуостров към Азия, а не обратното. Това му твърдение се припокрива с твърденията на българските възрожденци в първите ни написани истории по време на турското робство, като отговор на пряката фанариотска заплаха от тотално гърцизиране и румънизиране.
3. Славянин и българин са взаимно припокриващи се понятие. С това съм напълно съгласен. Недвусмислено българите се наричат и славяни, особено ясно и документирано е това в 9-ти, 10-ти век. Например в "Проглас към Евангелието", "За буквите" и т.н. Ние се наричаме или българи, или славяни, или славяно-българи. Другите(византийците) ни наричат още мизи, скити, траки и т.н. Факт.
4.По политически причини са измислени имена за несъществуващи дотогава народи - като татари, което име си е било обидно още тогава и хазари(в това се съмнявах от доста време)...и с късна дата сътворени нови истории и народи. Такъв е случая например с македонците и румънците.
Или както се вика: "Съмнявай се, но проверявай."

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
    #3050068 - 11.05.2013 17:09 [Re: Esther]

Цитат:

Ма ти позна. Другата седмица.

Старо куче, какво да прайш
Понеже помня изборите и по соц времето, дори и тогава тея работа беше невъзможна. Тогава (например при референдума за Татовата конституция) просто схемата беше друга: В тъмната стаичка оставяха купчина червени бюлетини с "ДА" и една бяла с "НЕ". И другар от комисията наднича след всеки избирател да види дали бялата си стои, преди да те отметнат в списъка. Системата работеше безотказно

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

хан Ацо
рекордьор

#3050069 - 11.05.2013 17:10 [Re: Esther]

Цитат:

Ма аз единственото, което разумявам от текста на съобщението на прокуратурата, е че имало сигнал, те отишли по сигнал и имало било отпечатани количества в повече.
Цитат:

След получен сигнал и извършена спешна проверка от органите на Държавна агенция „Национална сигурност", Софийска градска прокуратура е образувала досъдебно производство за престъпления по чл. 282 НК и по чл. 1б9г НК. На 10.05.2013 г., късно вечерта е извършен оглед на местопроизшествие в сградата на печатница „Мултипринт" в гр. Костинброд, както и разпити на свидетели. В складови помещения са открити над 350 000 отпечатани и готови за експедиция бюлетини за гласуване в извънредните парламентарни избори на 12.05.2013 г. До 08.05.2013 г. „Мултипринт" ООД е изпълнило задълженията си по договора с Министерския съвет за отпечатване на бюлетините за изборите и същите са превозени до областните администрации в страната. Откритите през нощта на 10.05.2013 г. бюлетини са извън тези количества.

Разследването по досъдебното производство продължава. По тази причина и с оглед предстоящото гласуване на 12.05.2013 г., прокуратурата ще предостави допълнителна информация през следващата седмица. Бюлетините /общо 10 палета/ са поставени под засилена охрана.“

?

Ми това са фактите,но медиите може така да ги "изтълкуват",че да изкарат бялото-черно

--------------------
.............

2.2.16.16.

Esther
психодесен соросоид

#3050070 - 11.05.2013 17:10 [Re: хан Ацо]

Да ти кажа, и с тва "паралелно преброяване" от австрийската фирма, на която са платили, и днешната история, ми се струва, че има и подготовка за непризнаване на изборите, ако ги загубят.

--------------------

хан Ацо
рекордьор

#3050074 - 11.05.2013 17:14 [Re: Esther]

Има нещо гнило в топлата връзка Австрия-БСП.

--------------------
.............

2.2.16.16.

TheOnly1
старо куче

Регистриран: 22.12.2012
    #3050081 - 11.05.2013 17:27 [Re: хан Ацо]

При 8 милиона бюлетини е нормално да има 300-400 000 брак. Дълги години съм работил с печатници и го знам това. Дори да ги печатат на ролни машини пак цифрата е нормална. На листови машини може и повече да изскочи.

--------------------
На тъмносините ни съграждани трябва всекидневно да се повтаря, че на Острова има изобилиe от джелезо, харко, огромни реколти селскостопанска продукция и животни по полята.

Страници: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 58 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5387

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.041 seconds in which 0.024 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.