ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
mitko72
неориентиран

Регистриран: 15.05.2013
Запознанство с момиче
    #3051832 - 15.05.2013 11:08

Здравейте!
Аз съм нов във форума и доста се колебаех дали да пиша... Има и много други интересни теми, доколкото видях, но ме интересува нещо, за което не видях да има създадена тема.
Първо да ви разкажа малко за себе си. Имах дългогодишна връзка с момиче, което в крайна сметка се влюби в друг човек и ме изостави. Трябваше ми известно време, за да преодолея раздялата и да се появи желание у мен да имам желание за връзка с друго момиче. Мисля, че вече съм готов за такава. Познати ме запознаваха с различни момичета, които те смятат, че са подходящи за мен, чатих с момичета, с които се запознах в сайтове, срещах се с някои от тях и на живо, в работата ми сме предимно мъже... С други думи - вече не знам дали и КЪДЕ мога да срещна човека, с когото ще се чувствам добре. Обмислям дали да не се регистрирам в агенция за запознанства. Един мой познат скоро се записа в такава агенция, но аз се притеснявам да го разпитвам дали е доволен, тъй като не искам той да знае, че аз имам такива намерения. Не ми е достатъчно близък, а темата е прекалено лична. Тук пиша, тъй като съм анонимен и не ме притеснява, че ще разберете кой съм, както и с надеждата, че някой от вас е ползвал услугите на тези агенции. Моля ви, ако това е така, напишете ми дали си струва?
Благодаря ви предварително!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tanita_bg
неориентиран

Регистриран: 15.05.2013
Re: Запознанство с момиче
    #3051946 - 15.05.2013 17:55 [Re: mitko72]

Митко, съжалявам за раздялата ти. И аз преживях наскоро такава. Доста трудно ми беше да го преодолея. Така че напълно те разбирам. Малко странна ми се вижда идеята за агенция, макар че подозирам че едната ми колежка се ожени чрез агенция. Не съм сигурна, но ми е намеквала, а и съм я чувала да води разговори по телефона, които ме навеждат на тази мисъл. Веднъж видях и брошурка на бюрото й. И така докато един ден не ни покани на сватба
Аз засега пробвам да срещна Човека чрез сайтове, но само на несериозници попадам. Мисля си, че ако в агенция за запознанства се плаща, поне е сигурно, че хората ще са сериозни. А аз това искам. Не някой да гледа на мен като на забавление, а да иска да ме опознае и да се грижим взаимно да ни е хубаво един на друг. Сега се замислям, че мога да разпитам по-подробно моята колежка. Може това да начина. Може пък просто да пробвам. Какво по-различно губя в крайна сметка в сравнение със сайтовете.
Важното е човек да опитва и да не се отчайва.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #3051987 - 15.05.2013 19:08 [Re: tanita_bg]

С повечко олио.

burberryМодератор
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
От: София
    #3052002 - 15.05.2013 19:39 [Re: tanita_bg]

Още някой ще се включи ли към този монолог от вашия адрес? Каква е идеята да задаваш въпрос и сам да си отговаряш? Реклама на агенцията ли следва?

--------------------
Diablo III

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #3052022 - 15.05.2013 20:18 [Re: burberry]

Ех, и ти. Това е като театър. Сега няма да видим края.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

burberryМодератор
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
От: София
    #3052025 - 15.05.2013 20:32 [Re: Моман]

Ееее, краят. Добре, ще ти го изиграя:
Танита: Споделя, че е говорила с колежката си, която разбира се е мн доволна от ангенция Доживотная рад, и споделя как даже тя се е обадила лично, и колко са коректни, мили, и каква невероятна база данни от лични моми и момци имат.

Митко след няколко дни: Докладва, че се е обадил и уверил, че всичко е точно така. Даже вече е бил на 2 срещи с много подходящи и класни дами. Благодари на Танита.

--------------------
Diablo III

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #3052054 - 15.05.2013 21:59 [Re: burberry]

Само не разбрах, агенцията как се казва??? "Доживотная рад" или "Доживотния ад"?

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #3052057 - 15.05.2013 22:01 [Re: burberry]

Завесата пада, публиката напуска залата и след два часа вече е забравила пиесата.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
    #3052061 - 15.05.2013 22:26 [Re: burberry]

Цитат:

Още някой ще се включи ли към този монолог от вашия адрес? Каква е идеята да задаваш въпрос и сам да си отговаряш? Реклама на агенцията ли следва?

Хихи, тъкмо се чудех ще изчака ли до утре, или още тази вечер ще я плясне.

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3052307 - 16.05.2013 20:06 [Re: Fleur interdite]

Е, след тия коментари от ваша страна как да я плясне, как?

--------------------
Ние сме ора естете.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2417

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.