ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Недвижими имоти

Страници: 1
Tsveti IBroker
неориентиран

Регистриран: 16.05.2013
Коректността на брокерите
    #3053095 - 18.05.2013 20:43

Здравейте!
Работя като брокер от близо година. Старая се да бъда максимално полезна на моите клиенти. Не съм от брокерите, които лъжат. Това е и един от основните принципи в нашата компания, тъй като работим главно с препоръки от доволни клиенти.
Иска ми се да споделите вашето мнение като клиенти, а защо не и като колеги брокери. Какво очаквате да направи брокерът за вас, за да си заслужи комисионната все пак? Какъв е профилът на професионалиста според вас?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
fate
новак
**

Регистриран: 04.03.2014
Re: Коректността на брокерите
    #3144201 - 11.03.2014 10:18 [Re: Tsveti IBroker]

За мен, като наскоро ползвала услугите на брокер за наем, е много важно да е активен и да ме води на места, които удовлетворяват исканията ми. И да не се опитва да ме отказва от това, което търся, за да си пробута по-скъпото.

brachi
неориентиран

Регистриран: 10.04.2010
Re: Коректността на брокерите
    #3297454 - 05.08.2015 12:42 [Re: Tsveti IBroker]

Много малко са свестните брокери, отделно много малко са и професионалистите. Надявам се вие съчетавате в себе си и двете понятия - "свестен професионалист".

[url

Този линк съдържа в себе си една публикация, от която болшинството брокери едва ли ще станат по-свестни, но пък ще научат някои неща, въпреки че така като гледам, определено не е писана ЗА БРОКЕРИ, но вероятно от брокери, въпреки че на места арогантността може би идва малко в повече.

Вие от друга страна ще си отговорите на някои от въпросите.

Редактирано от Nadin (19.10.2015 00:25)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1662

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.