ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
Мили
неориентиран

Регистриран: 09.05.2013
Как да отслабна
    #3049301 - 09.05.2013 23:46

Привет, искам да отслабна с 10-тина килограма, четох доста за хапчетата за отслабване - Мейзитанг и Лида, но не мога да реша точно на кои да се спра, ако някой е пробвал да отслабне с тях, бихте ли споделили мнения и резултати

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
V-12
lone wolf
**

Регистриран: 30.10.2009
Re: Как да отслабна
    #3053027 - 18.05.2013 16:58 [Re: Мили]

Най-ефикасни са лепенките за отслабване. Поставят се на устата И ако не ги сваляш, губиш минимум по 300 грама мазнини всеки ден

--------------------
Of course I'm out of my mind - It's dark and scary in there!

sugarplum
Carpe diem
**

Регистриран: 13.05.2013
    #3053030 - 18.05.2013 17:22 [Re: Мили]

Най ефикасното е много спорт и после пак спорт и дефицит на калорийте. Чайчета ,шейкове и тн. нямат полза ако не се размърдате.Има програми за телефонa като myfitnesspal заредете си я ,тя ще ви е от полза.

--------------------
People are like stained-glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within. E.Ross

Редактирано от sugarplum (18.05.2013 17:22)

асегаде:)
ми аз съм си

Регистриран: 20.01.2012
От: Maina Town
    #3055900 - 25.05.2013 23:01 [Re: Мили]

Ето тук има някои мнения:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2818443/an/0/page/0
С хапчета не знам дали се отслабва, но здраве се съсипва. От личен опит- с диети също не става, после всичко се връща.
Най- добре е да се промени нещо дребно в начина на хранене- например да не се яде до насита, ами една идея по- малко; на едно хранене да се ядат храни само от един вид (само белтъци или само въглехидрати), т. нар. разделно хранене; да се въведе разтоварващ ден- само на вода, чайове и сокове, след 19.00 часа да не се яде.... ей такива работи, дори само едното от тях върши работа. Можеш да опиташ с увеличаване на течностите, 1,5-2 литра на ден. Освен че прочиства, ускорява метаболизма. Също и "номера на Клеопатра"- всяка сутрин на гладно чаша черен чай (може и гореща вода) с 2 ч.л. ябълков оцет (ама от истински ябълки, не купен за левче от магазина) и 2 ч.л. мед. Вярно, че не се свалят 10 кг. за един месец, но организмът е фина механика- колкото по- малко стрес, толкова повече здраве и самочувствие.
И движение, много движение. Можеш да слизаш 2-3 спирки по- рано от рейса, например.(като минимум) Или да не използваш асансьора.

--------------------
Оти да се косим, като че ми мине.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1240

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.372 seconds in which 0.365 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.