ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1
Rusinski
Нерегистриран

Rusite gi priznavaat Makedoncite kako posebna nacija vo 17 vek
    #296483 - 08.05.2004 00:00

http://www.gate.net/~mango/Russian_Doc_1.jpg

http://www.gate.net/~mango/Russian_Doc_2.jpg

http://www.gate.net/~mango/Russian_Docs_3.JPG

http://www.gate.net/~mango/Russian_docs_4.jpg

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Macedonication
Нерегистриран

Re: Rusite gi priznavaat Makedoncite kako posebna nacija vo 17 vek
    #297196 - 08.05.2004 23:57 [Re: Rusinski]

http://www.soros.org.mk/archive/G05/images/sg4009.jpg

MAKEDONIJA NA MAKEDONCITE, BUGARIJA NA BUGARITE, SRBIJA NA SRBITE!

Мacedonication
Нерегистриран

#297281 - 09.05.2004 04:33 [Re: Macedonication]

EMANUEL DUIVILLARD e roden vo 1887 g. Bil Direktor na Biroto za ucilisni arhivi i pedagoski istrazuvanja, profesor na Institutot Zan Zak Ruso, i pretsedatel na Pedagoskoto drustvo na romanska Svajcarija.

"SRBIN LI SI? BUGARIN LI SI? GRK ILI ALBANEC? NA OVAA SERIJA PRASANJA, MAKEDONSKIOT NARODEC, DENES KAKO I VCERA, GO DAVA ISTIOT ODGOVOR: "JAS SUM MAKEDONEC".

OSLOBODENA OD TURSLIOT JAREM, MAKEDONIJA E SOOCENA SO NEKOGASNITE STRAVOVI, SEGA USTE POUZASNI. TURSKITE EGZEKUCII SE ZAMENETI SO POUCENI TORTURI, SO PORAFINIRANI ZLOSTORSTVA. TOJ NAROD VEKJE NE MOZE NI DA ZBORUVA NA SVOJOT JAZIK. A SEPAK NE SE OTKAZUVA OD NEGO. POVEKJE OD KOGA I DA E BARA NEZAVISNOST. STO TREBA DA MISLI SVAJCARSKIOT GRADJANIN ZA EDEN TAKOV STREMEZ? DALI TREBA DA GO SMETA ZA OPRAVDAN?

KAKO SVAJCARSKI DRZAVJANIN, JAS SE SOLIDARIZIRAM SO MOITE MAKEDONSKI BRAKJA, OD SE SRCE IM POZELUVAM DA JA DOBIJAT...AVTONOMIJATA STO JA BARAAT I NA KOJA IMAAT PRAVO.....ZOSTO NE TREBA DA ZABORAVAME DEKA MAKEDONSKOTO PRASANJE E VO SAMIOT CENTAR NA BALKANSKOTO PRASANJE. FEDERACIJATA NA BALKANSKITE NARODI E POZELNA NE SAMO ZARADI MAKEDONIJA, TUKU I ZA ETNICKITE MALCINSTVA VO GRCIJA, VO JUGOSLAVIJA I VO ROMANIJA, CII STO PRAVA NE BEA POCITUVANI SO SEKUNDARNITE DOGOVORI POTPISANI PO SVETSKATA VOJNA.....VNATRESNITE MAKEDONSKI BORBI TREBA DA PRESTANAT I LUDJETO STO I GO POSVETUVAAT ZIVOTOT NA SLOBODATA VEKJE DA NE BIDAT KAKO STO BESE CEST SLUCAJ DO SEGA, SVESNI I DOBROVOLNI INSTRUMENTI NA SRPSKIOT, GRCKIOT ILI BUGARSKIOT IMPERIJALIZAM. ISTO TAKA TREBA DA BIDAT NAPUSTENI TERORISTICKITE METODI NA NEKOI BALKANSKI REVOLUCAIONERNI ORGANIZACII. TAKVITE METODI UNISTIJA NEKOI DVIZENJA, IM GO NAMALIJA UGLEDOT, A NA REPRESIVNITE SILI IM DADOA BROJNI IZGOVORI ZA INTERVENCIJA."

(La Macedoine vue par l'Europe, Skopje 1991, str. 132-33).

един Българин
обикновен

Регистриран: 15.02.2004
От: България
    #297587 - 09.05.2004 17:03 [Re: Macedonication]

Изложи се МНОГО с цитирания сайт на "Отворено общество" на безскрупулния унгарски евреин и международен спекулант Дьорд Шорош, познат на широката общественост под името Джордж Сорос. Неговите действия, насочени срещу националните държави и завоалирани с фондацийки, борещи се "за правата и свободите" най-вече на т.нар. "малцинства", имат за цел РАЗБИВАНЕ и РАЗДЕЛЯНЕ на същите тези национални държави и превръщането им в "мултиетнически", т.е. в едно дезорганизирано стадо, позволяващо на такива като Сорос да го стрижат, доят и колят!

--------------------
Истината има това качество да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

Уважаеми Българи, пишете на КИРИЛИЦА!

Barovetza
неопитен, ама вече се оправиииих!

Регистриран: 26.04.2004
От: Берлин, Германия
    #297712 - 09.05.2004 19:45 [Re: един Българин]

--------------------
Долуподписаният....А бе туй ми звучи малко....ще ми се кара Админа...!

Abandoned
почетен член

Регистриран: 12.04.2004
От: Blagoevgrad/Sofia
    #306085 - 16.05.2004 18:50 [Re: един Българин]

И още един момент - Русия винаги е била готова да казва лъжи ако това пречи на България и помага на Сърбия. И те са си рекли "Ако тази част от ОБЛАСТТА Македония не е за Сърбия, то няма да е за никой"

--------------------
Животът свършва тогава, когато спомените са повече от мечтите!

Страници: 1

Допълнителна информация
2 регистрирани и 53 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2603

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.