ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Автомобили

Страници: 1
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
Карък или щастливец с къща на завой
    #3022755 - 06.03.2013 21:43

ПЕТ КАТАСТРОФИ ЗА ДВАНАЙСЕТ ЧАСА В ДВОРА НА БРИТАНЕЦ
- Завоят пред къщата му обявен за най-опасния в страната

Британецът Стив Кобейн живее в къща на шосе A371, в двора на която често стават пътни инциденти. Домът се намира непосредствено до пътя, непосредствено след опасен завой. Именно този завой е обявен за най-опасният във Великобритания, след като на това място в течение на дванайсет часа станаха пет катастрофи.

По информацията на вестник "Дейли Мейл", първият инцидент е в неделя, когато някаква дама загубва контрол над управлението и колата й, след като се завъртяла няколко пъти, се натресла в къщата на Стив. Три часа подир това историята се повтаря с друг автомобил, а на сутринта в понеделник - о, богове! - Стив открива още три смачкани таралясника в двора си.

Сериозно пострадали няма. Според полицията причина за катастрофите са не шофьорите, ами... недобрата пътна сигнализация.*

"Живея тук вече петнайсетина години и съм виждал поне петнайсет катастрофи в двора си - казва Кобейн пред репортер на "Дейли Мейл". - Най-страшно беше, когато камион, пълен с варели наливна бира, излезе от шосето и изръси половината си товар пред къщата ни. Ние сме свикнали, обаче щерка ми вече се страхува да си играе на двора."

П.П.: Ех, мистър Стив! Мистър Сти-и-ив...!

________

* В България "наште хора от КАТ" едва ли биха реагирали тъй мекошаво.

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
askeveyn
неориентиран

Регистриран: 04.07.2013
Re: Карък или щастливец с къща на завой
    #3070040 - 04.07.2013 23:14 [Re: Jores]

Наистина ли живееш на завой? Мен би ме притеснявал повече шума, отколкото снимките

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 643

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.