ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Усмирителна риза за Марадона
    #301421 - 12.05.2004 22:47

Усмирителна риза и шепа успокоителни помогнали на лекарите да овладеят жестока нервна криза, в която миналата вечер изпаднал Диего Марадона, съобщи “Ройтерс”. Както е известно, аржентинският футболен идол е в психиатрична клиника в Буенос Айрес от неделя. Докторите искат да започнат лечение за дезинтоксикация на организма на Диего, за да може той да се пребори със зависимостта си от наркотиците.

След като е проявил симптоми на наркотичен глад, Марадона е бил успокоен със силни медикаменти. Според негови близки той е изпаднал в "неконтролируема ярост" и крещял, че иска да замине за Куба. На Карибския остров той прекара по-голямата част от последните четири години.

Според личния лекар на Марадона - Алфредо Кае, присъствието на легендата в психиатричната клиника е последната му възможност да се спаси от смъртта.
................................................

Това ли е цената на успеха?!Та тоя човек имаше претенции да е по-велик от Пеле!Всичко е било стимуланти-все по-силни и по-силни-до полуда и пълна зависимост!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Black Cat 73

Регистриран: 27.02.2004
Re: Усмирителна риза за Марадона
    #303583 - 14.05.2004 13:38 [Re: Спец]

Усмирителна риза или покров ?!
Този още ли е жив
От Мундиал 86, когато Аржентина изтласка Англия именно с небеизвестният гол на "великият" Марадона с ръка, не го понасям.

Спец
спартанец

#304140 - 14.05.2004 18:30 [Re: Black Cat 73]

Марадона освен тоя гол им разпра задника и с друг,фантастичен слалом сред много играчи,и сам вкара гол...Но след толкова време човек се чуди дали цялото му вдъхновение не е идвало от непозволени средства и стимуланти/двамата с Каниджа си имаха и други разправии още тогава/,нещо което обезсмисля и други постижения в спорта,един вид спорта става едно съревнование между лаборатории.А спортистите-опитни зайци...

Sуbil Ramkin
щастлив заплес

Регистриран: 21.01.2004
От: София най-често
    #306362 - 17.05.2004 09:11 [Re: Спец]

знам ли, спартанецо

докато тренирах като детенце едно време, треньорите започнаха да ми дават "сокчета...нали разбираш, витаминки, разтворими, на прахчета, много са вкусни" преди всяко състезание...и това нейде из дебрите на пубертета още...а не бях нищо обещаващо като състезател, кълна се!

добре че бях достатъчно мързелива и се отказах от активно спортуване...
кой знае обаче на какво са били подложени активните състезатели!!
отделно че ни тъпчеха като прасета...
баси! сега като се замисля и ме хваща страх!!!

а Карл Луис...
а цялата олимпиада в Атланта?

--------------------
matador..!!, matador..!! a donde vas matador

Спец
спартанец

#307314 - 17.05.2004 22:03 [Re: Sуbil Ramkin]

Процесите са ми ясни ,наблюдавал съм ги съвсем отблизо.Добре знаеш в колко непривлекателни за жени спортове създадохме олимпийски и световни шампионки...Там се биехме само соцлагера.Една академичарка от груповите лодки е около 90-100 кг женище!Коя французойка ще се хване с тоя спорт?!То гюлле,то диск.то страхотия?

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 622

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.