ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1
Цветка
неориентиран

Регистриран: 21.07.2013
От: с. Вововица
Защо журналистите все се ровят в личния живот на хората?
    #3074479 - 22.07.2013 15:13

Влизам си аз в Блог.лг както всеки ден и виждам пост със заглавие от рода на "Теодор Салпаров лъска в мивката" Отварям линка и виждам, че се цитира някакво булевардно издание:
Цитат:

Кака Пенка е чистачка, която е една от служителките, отговарящи за почистването на спортната зала във Варна, където често играят нашите национали по волейбол.

"Честно да ви кажа момчетата не са мърляви, но често намираме използвани презервативи с колежките", твърди жената пред булевардно издание и продължава със скандалните си разкрития: "Не искам да ги съдя, едно-друго, но жени в съблекалните не съм виждала никога, само те са си. Какво правят, тяхна си работа, но със сигурност е нещо нечестиво. Още повече че повечето от тях май са женени или имат приятелки. Една колежка дори напусна работа. Един ден отивала да почиства банята, като от там изхвърчал Теодор Салпаров. Влязла в банята и като хванала кранчето на чешмата усетила нещо лепкаво - после видяла цялата мивка оплескана в сперма. Иначе на мен за щастие до сега такива неща не са ми се случвали, но често ми се налага да събирам употребявани кондоми в съблекалнята на момчетата и да чистя стените й от лепкавите петна", продължава със скандалните си разкрития кака Пенка.

Въпросът ми е защо тази журналистка, интервюирала чистачката пита за такива неща? Нима кой какво прави в личния си живот е по-важно от това, които показва на терена/на професионалното поприще? Журналистите са особено племе! Ей затова да не се чудят защо хората не ги смятат за нещо!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Защо журналистите все се ровят в личния живот на хората?
    #3074516 - 22.07.2013 17:36 [Re: Цветка]

Ами колкото по-скандални "разкрития" се направят, толкова по-голям ще е рейтингът. Това е старо, старо правило. А дали е истина или не - е друг въпрос.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 502

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.