ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1
Loving
почетен член

Регистриран: 30.08.2012
От: Richmond,VA
Детската градина
    #3085223 - 31.08.2013 15:30

Взехме раничка,нови пантовки/лятни с корк на подметката и лен отгоре/,нова пижамка.Дънкова рокличка балон за първия ден и с покупките сме готови,сега и психически се настройваме.
Ще се равам да споделите за първия ден в градината,или случки/забавни или не/,как го прие детенце
П.С. Ние започваме градинка от 2 септември.

--------------------
"Елегантността е единствената красота, която никога не избледнява." Одри Хепбърн

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Milano
твърдоглав чешит

Регистриран: 10.07.2005
От: The Sunshine State
Re: Детската градина
    #3085390 - 01.09.2013 04:59 [Re: Loving]

На колко години е детенце? Мойта щерка беше почти на 2 години като тръгна на градина (два пъти седмично в началото). Първият ден й беше интересно - нови играчки, деца - обаче в момента, в който разбра, че ние с татко й ще си тръгваме, и наду гайдата Аз ревах цял ден на работа, че съм си зарязала детето - и като отидох следобяда да си я взема, тя не искаше да си тръгва Емоцийки

--------------------
"А днес моят собствен наследник извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно, щом той ме повтаря, нали?"
- Миряна Башева

Loving
почетен член

#3085399 - 01.09.2013 09:57 [Re: Milano]

Тя сега е на 4-ри.Миналата година не започнахме добре.Сменяха доста лелички,госпожата,мед.сестра....
Пък и ние доста отсъствахме
В началото беше за половин ден,ама колко рев беше.... и аз като теб плача/не пред нея/и си викам,лоша майка ли съм,защо си оставям детето .Но пък от друга страна си хареса новата госпожа и ми се иска да общува с повече деца.
Та така,тази година пак,на ново понеже тя е доста притеснително и срамежливо дете и започваме всичко от начало.
Вчера сама се спря пред едно павилионче за цветя и ми вика "мамо да вземем цветенце за госпожата"което малко ме успокои,че се е настроила утре за градина.Не ми се иска да се тормози и да плаче....Ще видим утре

--------------------
"Елегантността е единствената красота, която никога не избледнява." Одри Хепбърн

Rhiannon
white wolf

Регистриран: 04.11.2003
От: Rivia
    #3087208 - 08.09.2013 22:31 [Re: Loving]

Мойта щерка, първия ден ок, ама на втория като ревна и така 2-3 седмици. По едно време ми дойде на ум да я питам защо плаче, като вижда, че я оставяме само за през деня - на нея и харесваше да е с децата - и то защото сме на работа, а всеки следобед, като я вземам, не иска да си тръгва. А тя ми отговори "Мамо, аз знам, че няма да ме забравиш, ама гледам, че на другите деца им е много мъчно и все плачат и затова и аз, да не си помислиш, че не ми е мъчно" .... Дотам бяхме с рева .

--------------------
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

Loving
почетен член

#3087209 - 08.09.2013 22:48 [Re: Rhiannon]

Цитат:

..... А тя ми отговори "Мамо, аз знам, че няма да ме забравиш, ама гледам, че на другите деца им е много мъчно и все плачат и затова и аз, да не си помислиш, че не ми е мъчно" .... Дотам бяхме с рева .

Хахахах това ми хареса!
Първия ден бяха заедно със първа група/тя е втора/и плачат по-малките дечица,ама много и тя ми казва,като я забирам "Мамо,те децата ме разплакват....те плачат и аз плача" .... та така утре втора седмица започваме и пак си плачем ама при нас приспособяването и много трудно,със всичко.

Странното е,че ходи на фестивали и състезания и танцува пред много публика и напълно се променя единствено и само на сцената.Но и това е напредък при нас

--------------------

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1551

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.