ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
Peti
Имигрирал потенциал

Регистриран: 04.10.2013
Мобилно приложение
    #3104037 - 31.10.2013 22:19

Съжалявам, ако не е тук мястото за повдигане на този въпрос, но ми писна да го разнасям този компютър при условие, че телефонът ми крие безгранични възможности и скъп Интернет . Та... има ли шанс да се сдобие този сайт с мобилно приложение. Модераторите, хакерите и управата - моля Ви.

--------------------
"За да се заинтересувате от мен, трябва да ви заговоря за вас."

Маргьорит Дюрас

Редактирано от Peti (31.10.2013 22:20)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Botev Plovdiv

**

Регистриран: 25.01.2007
От: Seattle
Re: Мобилно приложение
    #3104041 - 31.10.2013 22:23 [Re: Peti]

Аз се съмнявам. Тоя форум е толкова остарял, че аз даже не се сещам за по-скапан форум от този. А мобилна версия дори не мога да си представя да има някога.

Акад. Неделчев
смехурко

Регистриран: 30.04.2009
От: Св. Америка
    #3104042 - 31.10.2013 22:23 [Re: Peti]

В Америка Интернет-а е много по-бавен от България така че не очаквай скоро да има апп от тук..

--------------------
Keep calm and Digi fonf.

Красен В
наблюдател

Регистриран: 19.11.2013
От: Северозападнала България
    #3118797 - 17.12.2013 19:26 [Re: Peti]

Не искам да правя реклама на приложението, но пък кой знае може пък да е за добро... Та така нареченото приложение TapaTalk е точно за това за мобилни варианти на форуми, но тъй като този както гледам е със доста стара платформа не се поддържа.. От сайта предлагат API за тези които знаят какво значи и може да се напише код с който да работи и за "нашият" форум. Естествено това си има и предимства и недостатъци. Предимствата са че приложението е достъпно и за Андроид и за iOS по целия свят, което значи че не е само за България или ЕУ. Недостатъците са, че не знам дали ще има кой да ми помогне за кода(мога и сам да го напиша но ще ми отнеме повече време, и някоя идея няма да ми е излишна) и другото е дали администратора на форума ще го одобри.. Та моля кажете какво мислите

--------------------
"There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't."

Dani Petrov
Winner

Регистриран: 25.06.2009
От: London
    #3120258 - 22.12.2013 18:48 [Re: Красен В]

Според мен вместо да се правят "кръпки" чрез допълнителни модули/API-та е най-добре да се помисли за general solution. Затова в съседната тема съм предложил услугите си, в случай, че има воля и желание да се променят нещата. За съжаление обаче, все още нямам отговор, което вероятно означава, че хората, които се занимават с това нямат много време за форума (което обяснява и остарялата платформа). Няма лошо де.

--------------------
When you're backed against the wall.. break the god damn thing down..

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1428

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.064 seconds in which 0.051 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.