ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
Simona_200
неориентиран

Регистриран: 08.10.2013
Нуждая се от малко помощ (конна езда)
    #3095920 - 08.10.2013 12:10

Привет на всички!
Нуждая се от малко помощ. Аз съм от Русе, от три годишна яздя коне, но по-скоро любителска езда. Искам да започна да ходя на уроци по професионална езда - преди няколко години се бях записала, но спрях поради лични проблеми. Сега отново искам да се запиша, но не знам какви са цените. Затова моля някой, който знае, да ми каже каква е цената за записване на уроци по езда на Хиподрума - месечно ли се плаща, или на урок? И също така каква е сумата. Искрено благодаря за отделеното време!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
dorotei4e_to
неориентиран

Регистриран: 08.11.2013
Re: Нуждая се от малко помощ (конна езда)
    #3107116 - 08.11.2013 13:21 [Re: Simona_200]

Здравей, аз също като теб имам голямо желание да се запиша на уроци по езда. Никога не съм се записвала и не съм ходила,не знам какви са цените, но искам да опитам. Ще се радвам ако има с кого да споделя мнение, а защо не и да отида на първият си урок по езда. dorotei4e_to това е моят skype ще се радвам да продъмжим темата. Хубав ден!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1397

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.