ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
Waypoint
неориентиран

Регистриран: 05.01.2014
Първо впечатление от форума
    #3122800 - 05.01.2014 10:41

Здравейте

Бих искал да споделя проблемите свързани с регистрацията във форума

Често сърфирайки в Интернет попадам на теми които са в този форум. Реших да се регистрирам
При регистрацията трябваше да получа имейл в които да потвърдя самата регистрация
Тъй като не получих имейл реших да проверя какво става.
Оказа се че ИП адреса на all.bg присъства в един от най големия дейтабейс за спам източници и постъпващия мейл бе режектнат от мейл сървъра.
Казах си - какво толкова , случва се
Следвайки инструкциите описах проблема / със съответните логове/ в контакт формата на този форум където се рипортва проблем и зачаках.
Оказа се че напразно съм чакал. нито получих обратна връзка нито проблема бе решен.
Тъй като не обичам да чакам пред празни ясли направих следното:
Свързах се в контактната форма на споменатия дейтабейс и помолих хоста на ALL.bg с ИП ххххххх да бъде делистнат от тяхната спам дейтабаза.
В заявката за делист причината написах следното и приблизително:

"Поради незнание или нехайство на администрацията форума намиращ се на адрес ххххх , се налага аз като потребител който не може да завърши регистрацията си да Ви помоля да премахнете ИП адрес ххххх от вашата спам база данни"

Молбата ми бе изпълнена след 2 часа , докато вече почти 48 часа няма реакция от форумната администрация

Благодаря

Поздрави

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1164

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.