ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Пазарът

Страници: 1
sleeping_girl
неориентиран

Регистриран: 27.01.2014
Продавам / давам под наем мултифункционална бална рокля за абитуриенти
    #3129969 - 27.01.2014 20:28

Продавам или давам под наем рокля за абитуриентски, абсолвентски бал или друг специален повод. Роклята е от черен сатен, непрозрачна, уникален мой модел с черни дантели, камъни и перца по надиплената част, шита по поръчка от моден бутик. В идеално състояние. Носена е само на моя абитуриентски бал.

Ако желаете, може да пробвате роклята на място. Намирам се в София. Работя и с куриери за София и другите градове.

Моделът е мултифункционален. Би паснал на момичета с различни фигури, но препоръчителните размери са:

Обиколка на нивото на таза (между талията и ханша, но по към шанша) - 85 - 95см.
Бюст - чашки А - С (чашката е голяма, но има големи подплънки, които могат да се махат)
Височина - 150 - 190см. (зависи и от височината на токовете ви и дали искате роклята да докосва земята или не. При мен не докосваше земята и затова е идеално запазена)

Презрамките се регулират, както и разстоянието между чашките, също и връзките на корсета на гърба. Воалите и шлейфът започват от голяма сатенена панделка под кръста. Корсетът е със здрави връзки и е стабилен и удобен. Ако купите роклята може да я модифицирате като махнете воалите, шлейфът, панделката, или пък всичко и да я направите къса. Може да отрежете всичко от кръста надолу и да я носите като корсет в комбинация с пола или панталон.

Цена под наем - 99лв.
Цена продажба - 199лв.

Можете да видите снимки

Редактирано от Nadin (28.01.2014 01:26)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ivanjordanov78
неориентиран
*

Регистриран: 31.01.2014
Re: Продавам / давам под наем мултифункционална бална рокля за абитуриенти
    #3131329 - 31.01.2014 16:41 [Re: sleeping_girl]

"мултифункционална бална рокля" - това ми звучи странно, при положение, че всяка абитуриентка иска да изпъкне пред останалите. Функционалността никога не е била фактор при тези рокли.

sleeping_girl
неориентиран

Регистриран: 27.01.2014
Re: Продавам / давам под наем мултифункционална бална рокля за абитуриенти
    #3131709 - 01.02.2014 18:32 [Re: ivanjordanov78]

Функционалността не е най-важното, но си е плюс! Хубаво е когато дадеш пари за нещо то да ти послужи повече от един път.
Например някои съученички просто си пазят роклите в гардероба, други си направиха от тях корсети за официални случаи, които носят с пола или панталон, което, естествено, може да се направи и с моята. А при моята освен това могат да се махнат воалите и шлейфът, или и двете - на мен лично ми харесва повече така, но пък без тях ми се вижда по-сладка и кукленска. Всеки може сам да си избере кое най-много му допада.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1102

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.