ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
untitled
неориентиран

Регистриран: 17.11.2013
Стресирано коте
    #3110755 - 17.11.2013 19:52

От днес сутринта котето ми, което е на 5 месеца се държи много странно. По принцип е много игриво, пакистливо и не седи на ефно място, а все бяга и скача. Днес седи само на едно място, гледа изплашено и при най-малкия звук се обръща ужасена към мястото, от което идва, но не бяга. Като я гушна седи на едно място като препарирана и е стегната, ако така бих могла да го нарека. До днес винаги се е мърдала, гушкала или опитвала да се махне, но никога не е седяла вцепенена като сега. Също ходи много бавно, все едно дебне нещо и души при всяка крачка и при най-малкото движение подскача и се свива. Яде много както винаги, но не е молила за Уискас както иначе, а си яде каквото има. Най я е страх от гардероба като че ли. Цял ден лежи и спи, по едно време мъркаше като я галех. Като не съм си била вкъщи ми казаха, че е мяукала много и не знам защо майка ми е решила да я изкъпе, което и е за първи път в живота и! Но не мисля, че е от водата, тя много я обича и макар никога да не е къпана с шампоан е влизала под душа няколко пъти и не бягаше, а се насляждаваше. Водихме е на ветеринар и той каза, че е наред след като е прегледа. Сега спи като съм и пуснала някаква музика за стресирани котки. От какво може да се държи така странно днес? Нищо не е ставало стресиращо последните дни, винаги сме си били вкъщи, никой не е идвал нито сме я местили или нещи подобно. Всъщност тя дори в пътувала и много обича и с хора много лесно се запознава и няма проблеми с една дума е общително коте. Снощи си се държеше нормално, а през нощтс нищо не е ставало. Моля дайте идеи какво да направя, за да я успокоя и пак да се държи нормално и от какво може да се държи така? Възможно ли е да е сънувала кошмар и затова така да де държи? Моля помогнете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Anna_

**

Регистриран: 01.11.2013
Re: Стресирано коте
    #3110917 - 18.11.2013 11:56 [Re: untitled]

Цитат:

Възможно ли е да е сънувала кошмар и затова така да де държи? Моля помогнете.

Веднага тичай и води котето ти при ветеринарен лекар и да си сигурна, че е добър.

Щом се държи така е болна. Моята котка имаше проблем с бъбреците, но ние не го забелязахме веднага, че има проблеми като започна да се осамотява в определена стая. Тичай и си води котката на ветеринарен лекар, всеки един ден забавяне може да коства живота на котето ти.

untitled
неориентиран

Регистриран: 17.11.2013
    #3110959 - 18.11.2013 13:00 [Re: Anna_]

Както казах, водихме я на ветеринар и той каза, че е наред.

Anna_

**

Регистриран: 01.11.2013
    #3110985 - 18.11.2013 13:33 [Re: untitled]

Изследвания направиха ли й (кръв, урина)?
Има и доста некадърни ветеринарни лекари. Една такава грешно лекуваше старата ми котка (грешно поставена диагноза) и я доведе до .........
След това като отидохме при друг ветеринар каза, че е късно.

Извинявам се, сега обърнах внимание, че си написа, че сте я водили.
Изследвания не й ли направят няма как да се кажее добре е или не.
Патила съм от некадърни вет. лекари.

Редактирано от Anna_ (18.11.2013 13:35)

kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
    #3130109 - 28.01.2014 09:33 [Re: Anna_]

Надявам се котето вече е добре,понеже и аз имам ,женско,забелязах ,че започна да се държи странно точно преди да се разгони,което става за пръв път около 6тия месец,само не разбрах какъв пол е?

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 794

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.