ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
chubavka
неориентиран
*

Регистриран: 05.04.2006
Re: косопад
    #1243146 - 28.04.2006 21:02 [Re: jen]

Моля ви бе хора,помагайте!Ако някой знае лекар който му е помогнал,съвети,рецепти или нещо друго,споделете.Щом сме прибегнали до форумите,това означава,че не сме намерили спасение в нищо!Помагайте!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
chubavka
неориентиран
*

Регистриран: 05.04.2006
    #1244061 - 29.04.2006 20:53 [Re: chubavka]

Явно форумите за повечето от вас са за уплътнение на свободното време!И за модераторите също.....

Нерегистриран

#1244328 - 30.04.2006 09:36 [Re: chubavka]

Аз съм се лекувала при Д-р Надежда Тонкин, наистина много ми помогна, от 200+ на ден 4 месеца ми падаха по 50ина и косата ми много се сгъсти. По това време обаче пиех и Диане 35, защото причината при мен е хормонален дисбаланс, но сега като се замисля може и стреса да играе голяма роля. Преди 3 месеца спрях хапчетата, след 6ия месец вместо след 12, защото зная колко са вредни, а и мислех че вече са ми помогнали. От 2 седмици обаче косопада пак се увеличи, не знам от пролетта ли е или от спирането на хапчетата. Но реших да си доизкарам лечението и пак ги почнах. За Д-р Тонкин мога да кажа, че има всякакви мнения, някои не са доволни, обаче тя самата казва, на тези на които не може да помогне. Опира се на класическата медицина при лечението на причината. Не е много подходящо да го споменавам в този форум:)) обаче искам да споделя какво ми е помогнало на мен. Успех на всички. Инфо за нея - тел, адрес има в нета.

VEKA
почетен член

Регистриран: 01.07.2005
    #1244806 - 30.04.2006 21:10 [Re: Анонимен]

Здравейте!Мислех да не пиша ,защото лично не съм използвала нищо от тези неща.Дано да не подведа някой ,но ако положението е отчайващо ,не пречи да се пробва.
Та ,една съфорумка ,след като прочела за моя проблем ,беше така любезна да сподели ,че майка и се излекувала с мравчена киселина.Местото ,на което е опадала косата, се третира с тази мравчена киселина ,ако не намерите питайте с какво може да я замените\оцет например\.Слага се по мъничко, за да не ви изгори кожата.Също местото се натрива със скилидка чесън.Ако нещо не съм разбрала ,надявам се тя след като прочете да ме поправи.
За Анонимната ,на която косата се омазнява :
Препоръчаха ми за косопада ,да си правя отвара от репей\има го в аптеките\, но аз се отказах, защото изсушава косата ,а моята е много суха.Така, че за теб може да е от полза.

Нерегистриран

#1246223 - 02.05.2006 13:40 [Re: chubavka]

Ето един линк http://www.rozali.com/beauty.php?l=a&p=202,
ако имате търпение да прочетете мненията има страшно много информация, за причините, за видове лечение-маски, лекарства. Има и още една статия пак с много мнения в същия сайт-май се казва "Косопад-как да се преборим с него". Дано откриете нещо, което да ви помогне. Успех:))

Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #1246317 - 02.05.2006 14:46 [Re: chubavka]

Цитат:

Явно форумите за повечето от вас са за уплътнение на свободното време!И за модераторите също.....

Да, точно това са форумите - забавление за свободното време Модераторите не са на щат тук, ако така си мислиш.

Нерегистриран

#1272303 - 23.05.2006 13:28 [Re: jen]

Какъв е хормоналния ти проблем.Докато не решиш него нищо няма да ти помогне.Ако ми обясниш точно за какво става въпрос ще ти помогна.Пиши на личния ми емеил.doni_85@abv.bg

stt311
неориентиран
*

Регистриран: 24.01.2014
    #3129027 - 24.01.2014 12:58 [Re: chubavka]

Хапчета срещу косопад - .......

Редактирано от Nadin (24.01.2014 13:51)

abi
неориентиран
*

Регистриран: 19.01.2014
    #3132708 - 04.02.2014 17:17 [Re: stt311]

Ако се касае за сезонен косопад рецепти и маски има много.Аз лично ползвам тривитаминол и го смесвам с жълтък,кис.мляко,мед,зехтин и ракия.Сточ завита с кърпа 3 часа и мич-много ефикасна маска.Спира косопада,подхранва и косата расте гъста.Освен това пия периодично капсули за коса,кожа и нокти Цинк Биотин, който укрепва и имунната система.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11980

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.