ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1
gracyy
неориентиран

Регистриран: 09.02.2014
Туристическа виза, докато се чака за работна
    #3134546 - 09.02.2014 17:00

Здравейте. Искам да попитам дали ако започна процедура за работна виза субклас 189 мога по време на самата процедура да си извадя туристическа виза, или ще решат, че искам да имигрирам и няма да ми я дадат?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
BlueDragonfly
beige

Регистриран: 03.01.2006
От: Melbourne, Australia
Re: Туристическа виза, докато се чака за работна
    #3134638 - 10.02.2014 00:00 [Re: gracyy]

Вижда ми се вероятно да стане така. Ако го мислиш - да пътуваш до Австралия и да чакаш тук решение за постоянната виза, не забравяй, че може да се проточи това чакане и да се наложи да се върнеш обратно тъй като ти е изтекла туристическата. Все пак, ако си решил да правиш просто туристическо пътуване, визата е безплатна, така че не виждам защо да не пробваш - само преди да си купил билетите и резервирал хотели

И ако ще идваш насам преди постоянната виза, докато чакаш решение, не забравяй:
Цитат:

You should inform the department if you travel (either to Australia or from Australia) during processing of your application. Failure to do so may result in your visa processing being delayed.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 779

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.