ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Dominus
демон
*

Регистриран: 06.09.2004
От: Инферно
Re: kvo mislite za narkotici
    #601445 - 15.01.2005 18:25 [Re: Acho]

Цитат:

Лошто е че един ден тея хора ще трявба да управляват държавата.

Не всички млади хора са наркомани! Никой няма да избере да бъде управляван от наркоман.. Лошото е, че все повече се разпространяват битовите зависимости - цигари, алкоохл и т.н. Това също са си наркотици, но хората повече са им свикнали. Иначе и те са си shits..

--------------------
Dominus Spiritus Sathanas...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
dark_soul
temptation

Регистриран: 24.07.2004
От: Амбър
Re: Какво мислите за наркотиците?
    #605283 - 18.01.2005 21:37 [Re: Genesis]

Да бе и аз бях чувала че е полезно да скочиш от 8-ия етаж ама......

--------------------
We are lost in a kiss.... A moment in time....

Stealman
USA Dreamer
**

Регистриран: 07.07.2004
От: BulGaria
    #607434 - 20.01.2005 13:58 [Re: dark_soul]

Наркотиците са приятел в труден момент и враг в трезвен момент.

--------------------
Знанието е съкровище, което следва навсякъде този, който го притежава.

MizarМодератор
...

Регистриран: 18.02.2004
    #607618 - 20.01.2005 15:17 [Re: Stealman]

колко сентенциозно

--------------------
Once the idea of purity
born, all was lost
irrevocably

Obsession
жизнерадостна

Регистриран: 27.01.2005
От: Венера
    #628320 - 03.02.2005 03:06 [Re: Infected_Mushroom]

Цитат:

Знам нормално е да мислиш така,всъщност знаех си че все някой ще изкаже подобно мнение,както и да е.. Сега не искам да говоря много,за да не вкарвам някви пропаганди за наркотиците.. За коката нищо не мога да кажа по простата причина че не съм опитвал.

А тревата е билка която в по малки количества служи като лекарство,от нея ти не можеш да бъдеш зависим освен ако не си нещо болен.Но съм чел че здрав човек не може да се престрасти към нея.Към екстазито също не можеш да се престрастиш,това са слаби "наркотици" които са 3 пъти по полезни от една обикновенна тютюнева цигара!
Чувал съм че КАЧЕСТВЕНАТА кока по никакъв начин не вреди на здравето..

п.с това не е няква пропаганда,това е моето лично мнение и не ангажирам никого с него!

Сори че пиша тук, понеже не сьм вече тийн (на 20 сьм), но темата смятам засяга всички, дано не разсьрдя модераторите
Исках само да кажа, че щом наркотиците (в това число и тревата и екстазито) са забранени в цял свят, с изключение на само 3-4 страни, значи те просто са вредни, дори повече от вредни . Факт е сьщо, че от трева няма на умреш, но ще си навредиш страшно много на здравето. Това е.. Просто е истина. А тези, които приказват, че е безвредно, та видите ли и чак "полезно", се опитват или да промиват мозьци (за да си продават стоките) или се правят на скучаещи, намерили интересно занимание, в което искат да дрьпнат и още хора..
Много е жалко . Би ми се искало да има повече култура по вьпроса.. Наистина щеше да е от полза! Имам близьк приятел наркоман... много е тежко, вярвайте ми.... а врьщане назад няма!...
П.П. Гледайте филма "Requiem for a dream", в него е цялата истина.

--------------------
За всичко в живота има два довода: един добър и един реален. /Чърчил/

|GLx2|Slletka
неориентиран

Регистриран: 04.02.2005
    #634756 - 08.02.2005 09:31 [Re: Stealman]

не ползвам никви наркотици,не съм опитвала и не искам и да опитам имам си братчет наркоман и знам колко е кофти да си пристрастен.......отврат

--------------------
Closing your eyes to disappear
You pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no one's there

angelche
ориентиран

Регистриран: 27.06.2013
    #3067691 - 28.06.2013 12:00 [Re: |GLx2|Slletka]

уеб страница

Полицията в Маями предупреди за дрога, предизвикваща канибализъм

Полицията в Маями предупреди за съществуването на синтетична дрога, наречена "седмото небе", която има канибалски ефект, след като бяха извършени няколко канибалски нападения. При едно от тях полицаите убиха нападателя, предаде Франс прес.

Дирекцията на полицията прикани подразделенията към максимална бдителност след втори случай с употреба на този вид дрога от тип "екстази", при който заподозрян заплашил с изяждане двама полицаи и се опитал да ухапе единия.

Брандън де Леон, 21-годишен бездомник, бил задържан в ресторант, в който проникнал и закрещял обидни думи. На път към полицейския участък той си блъснал главата във вътрешното разделително стъкло на полицейската кола, крещейки: "Ще ви изям". В участъка заръмжал като звяр и се опитал да захапе ръката на един от полицаите, заради което му сложили маска на лицето и му вързали краката, предава БТА. Пробите показали, че Де Леон е употребил не само синтетичния наркотик "седмото небе", познат и като "соли за вана", но също алкохол, канабис и лекарства.

Случаят е подобен на "зомби атаката" в Маями миналата седмица, когато 31-годишен гол мъж се нахвърли срещу бездомник, разкъса му дрехите и отхапа част от лицето му. Нападнатият е в болница в критично състояние, а нападателят бе застрелян от полицията. Възможно е той също да е употребил "седмото небе" - субстанция, която според полицията е опасна и създава пристрастяване.

Приятелката на застреляния заявила пред вестник "Маями Хералд" че проявата му няма нищо общо с обичайното му поведение и че може е бил дрогиран, без да знае, или е станал жертва на вуду магия, добави АФП.

kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
    #3139541 - 27.02.2014 19:13 [Re: angelche]

Опитвала съм някой неща, дотам, видях какво е, стига ми, предпочитам си алкохола Познавам хора, които иначе свриозни мъже на по 30 години, като заговорят за наркотици мед им капе от устата, много е долнопробно.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11979

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.