ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
pavkata4321
неориентиран

Регистриран: 09.03.2014
Влюбен в приятелка на жена ми
    #3143354 - 09.03.2014 18:57

Здравейте,
Ще ви разкажа моите терзания и ще замоля за съвет – без значение какъв, просто искам да чуя други мнения.
На 38 год. съм с женен от 10 с 3 деца.Със съпругата ми се разбираме повече от прекрасно – съпруга и приятел. Не се оплакваме, материално сме повече от добре. Сериозни пререкания до момента не сме имали. Бракът ни се гради на взаимно доверие и уважение.
До тук всичко е ОК, докато зимата не се появи една нейна приятелка и настояща колежка. Въпросната жена е на 36 год. разведена. В последните 2-3 год. е работила в клона на фирмата в друга държава и от скоро е в България. Доколкото знам със съпругата ми са приятелки и работят едва ли не бюро до бюро.
Още когато видях въпросната жена за първи път, направо се разтопих. Втория път когато я видях тя директно си ме целуна приятелски по бузите.Хубави жени колкото искаш, но досега съм ги възприемал просто като дами с физическа красота и толкова. Но тази само като я гледам и подлудявам. Реших че е някакво временно увлечение, на което човек не си струва да отделя достатъчно внимание.
Края на януари бяхме планували да ходим със жена ми, нейния брат и наше приятелско семейство на ски почивка в чужбина. Само аз съм скиор, другите щяха да се разхождат и почиват. Изненадата беше голяма, когато жена ми ми каза че е поканила и приятелката си, която също кара ски – хем да си компания, хем аз да имам с кой да се размотавам по пистите.
10 дни почти по цял ден бях с въпросната жена – от сутрин до късен следобяд, ски, кафенце, обяд, ски. Помагахме си по пистите – екипите, туй онуй. Следобедно кафенце и към 17 ч. обратно в хотела. Е казвам ви тотално ми се разбиха емоциите. А тя се държи някак си едновременно приятелски и грижовно. Наблюдавах я как е с другите мъже с които контактува – усмихва им се, говори с тях, дори бих казал доста контактна жена.Може би не мога да преценя , тъй като съм хлътнал по нея като 12 год. хлапак, но все ми се струва че някак си отношението й към мен е една идея по- различно. Все се стреми да бъде близко до мен, сяда до мене, караме да опитвам от храната , като си паля цигара ми подава и държи огънчето.
Върнахме се и криво ляво се пооправих, въпреки че не мога да спра да мисля за нея.Тъкмо ми мине, и жена ми я викне я в нас на кафе, я в някое ресторантче да обядваме уикенда.И така от януари до сега – след среща с нея ми държи влага. Започнах да се усещам че изпитвам тайно удоволствие като разбера и че тя ще присъства. От време на време си търся повод да й се обадя ей така ужким за нещо.На трифон зарезан се бяхме събрали компания 10-ина човека, на всичките подарих по една малка символична бъчвичка вкл. и на нея. Видях че се разтопи в буквалния смисъл на думата, дори после беше поруменяла в продължение на 15-20 мин.
Какво ще ме посъветвате – да й призная или да чакам да ми минат увлеченията.Ако ме отреже дори ще е по-добре.Но ако заформим афера, ми е пределно ясно какъв ще е края. Рано или късно тези неща се разбират. Ще си разбия семейството, във фирмата където работят най-вероятно ще стане непосилно и за двете, особено за жена ми. И двете не изглеждат глупави жени, дори са доста успели. Съпругата ми въобще не обръща внимание на всичко това, и досега не е проявявала сцени на ревност, а и то не е имало кой знае какви поводи. Доста често излизам с приятели по нощните заведения да разпуснем, никога в нищо не съм бил ограничен и мъжката ми свобода не е била потъпквана.
Винаги съм смятал, че подобни връзки съществуват при двойки, които нещо им куца в семейните отношения и го търсят някъде навън. Прибирам се с удоволствие в къщи при семейството си, и всичко изглежда наред.Но ми се струва че съм влюбен в друга.
Дайте съвет защото вече не мога да издържам.Просто искам да чуя мнения на хора , които ще ме разберат. Да призная на жена ми е абсурд. Започвам да си мисля дали не ми правят някакви подли женски номера за да ме тестват.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
burberryМодератор
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
От: София
Re: Влюбен в приятелка на жена ми
    #3143418 - 09.03.2014 21:49 [Re: pavkata4321]

Да бе, тестват те... нямат си друга работа Ще търпиш, много ясно

--------------------
Diablo III

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3143563 - 10.03.2014 01:01 [Re: pavkata4321]

Често хората, стремейки се към това, което желаят, не оценяват това което имат. Съпруга и 3 деца са семейство, за каквото много биха мечтали.

Избягваш контактите с приятелката, когато е възможно, избиваш си я от главата и се фокусираш на това, което имаш. Ако не проявиш воля и това не стане, случката вероятно ще се случи, а след това със сигурност ще гледаш тъжно назад към това, което е могло да бъде избегнато.
Дерзай.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3143676 - 10.03.2014 11:12 [Re: pavkata4321]

Кофти ситуация...

Чакаи да ти мине...наи-добрия варянт в случая. Иначе е ясно, че ако стане нещо , приятелката ще загуби от цялата работа, но пък няма да е приятно на жена ти да работят заедно ...

Така, че помисли си защо точно тази жена те привлича и дали интересът към нея не е и малко бягство от реалността на базата на неиното пребиванe в чужбина...

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Overhate
къргън

Регистриран: 09.11.2003
    #3143688 - 10.03.2014 11:34 [Re: pavkata4321]

Шибай ги и двете, даже тройка си направете, ако може, така се сплотяват хората.
Или приеми исляма и си я земи за втора жена. Една кожичка, к'во толко.
Опции бол, тоз седнал да ми реве.

--------------------
I have something to say: It's better to burn down than to fade away!

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #3143689 - 10.03.2014 11:36 [Re: pavkata4321]

Жена ти да не те подготвя за трийсъм нешто?

--------------------
Ridentem dicere verum

fate
новак
**

Регистриран: 04.03.2014
    #3143720 - 10.03.2014 13:38 [Re: pavkata4321]

Както дошло, така си и отишло. Няма гаранция за никой, че няма да се влюби никога повече след като е женен или с деца или т.н. Въпросът е какво правим, ти би ли жертвал семейството си в името на някакво увлечение?

pavkata4321
неориентиран

Регистриран: 09.03.2014
    #3143806 - 10.03.2014 16:46 [Re: pavkata4321]

Благодаря за отговорите,собено на женската част, някак си най-трезви.

По линия на тройките - съпругата ми е категорично против, говорили сме многократно по тези въпроси, така че този вариант отпада.Не се оплаквам и не рева, ама да ти кажа, когато имаш щастливо семейство и всичко останало, за което много хора копнеят, а други неистово се стремят да създадат, когато всички цели в професионален и личен план си постигнал с лекота, започваш да поставяш нещата на кантара.

Винаги съм бил на мнение че човек трябва да изживява положителните емоции, а какво по - хубаво да се чувстваш влюбен.
Сигурно ще търпя и така ще се надявам да ми мине .Последния път пропуснах излизането под предтекст че съм болен и така .

И за смях - споделих с един приятел, който не ги познава. Отговора беше - ти си луд да се влюбиш . Абе аз ли нещо не съм в ред?

fate
новак
**

Регистриран: 04.03.2014
    #3143842 - 10.03.2014 17:39 [Re: pavkata4321]

По принцип аз съм за човек да прави това, което му е харесва, но не на всяка цена.Пък и не съм семейна и е доста различно...

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #3143918 - 10.03.2014 19:05 [Re: pavkata4321]

Цитат:

да се влюбиш

Ние в Македония на това му казваме "те мава к.. по чело", нищо страшно...

--------------------
Ridentem dicere verum

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11927

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.