ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | >> (покажи всички)
PedroGolemia
Любопитко

Регистриран: 20.03.2017
От: Барселона, Испания
Re: Относно американското гражданство -част 3
    #3395338 - 22.03.2017 15:51 [Re: adhc]

Не ми зарежда прикачения пдф, но досега търсих информация на други места и ми излезе тази страница, относно гражданството в САЩ: [

--------------------
Живея, чета, търся, намирам, не спирам и продължавам.

Редактирано от Nadin (23.03.2017 01:21)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3395378 - 23.03.2017 01:09 [Re: PedroGolemia]

Ако не е нарочна реклама, по-добре да се скрие този линк, защото се искат пари от този сайт и някой може се подлъже.
Ако горният пдф не се отваря, значи липсва програма на компа (плитък номер) плюс това в измисленият сайт няма отговори на зададените въпроси, а си започва с дай сега тука да си направиш една регистрация и да видим дали ще може да те излъжем с едни пари.

Ето официалната страница https://www.uscis.gov/n-400, ето и много богат на инфо форум http://www.immihelp.com/citizenship/

ПП По-скоро аз мога да навия някого да му пусна формите за каквото му трябва, защото мненията ми във форума говорят красноречиво какво знам и какво не

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

paul_v

**

Регистриран: 11.05.2010
От: USA
    #3396568 - 04.04.2017 06:13 [Re: gaiety]

Лек ъпдеит по моя случай - тъкмо се закахарих че почти месец след като пратих N 400 -няма никакви вести и ето днеска в пощата едно писмо от имиграционите- реджектвамете щото си ползвал стара изпорясала форма.
погледнах и на G-1145 горе в дясно - Expires 9/30/2016.
Отивам на саита им и какво да видя - ми просто няма друга - е те тая същаата си е последната.... бесен съм. Изгубиха ми 1 месец.
После попрочетох и разни хора казват че са я ползвали след 30 Септемви и проблем нямало ....
Съвета ми е - засега не ползвате тая форма щото може да попаднете на кюнец като в моя случаи и да ви върнат документацията.

zapryanov85
член
**

Регистриран: 13.02.2012
    #3396625 - 04.04.2017 21:53 [Re: paul_v]

Да се запиша и аз към американците:) След една година мотаници, кенсалации на интервюта ходене по мъките ура!!!!

djik
почетен член LEO
**

Регистриран: 10.04.2007
От: Shumen&MD
    #3400278 - 05.05.2017 23:15 [Re: zapryanov85]

5-те години ЛПР изминаха без нарушения и големи проблеми. Започнах да попълвам формата за натурализация и възникнаха някои въпроси /поне версията е от 12/23/16 и там няма проблеми/,свалих пдф файлът плюс инструкциите и се двоумя над следното: "Item Number 6. USCIS Online Account Number (if any). If you have previously filed an application, petition, or
request using the USCIS online filing system...provide the USCIS Online Account Number you were issued by the system",аз имам подадена петиция за синът, та ЕАС номерът ли да им пиша тук? Или това е в случай, че се касае за мен лично.
2-ра чуденка: Броят ли се точно дните на отсъствие от УСА заедно с дните на полетите,които все още са си присъствени дни. За 5 год. имам 4 пътувания и 110 дни отсъствия по мои сметки, т.е. без дата на полет. Дали трябва да сме пунктуално точни в броенето на датите.
3. За допълнителна стр. по Раздел месторабота, добавям обикновен лист формат А4 с данните ми най-отгоре, нали така?
4. Деца и адреси. Синът тук, в полето за адрес: Child Residing with me, град, щат зип код; Синът в БГ - Sofia, 1000, Bulgaria.
5. Подпис и изпращане, някои изпращат по електронен път /подписът се сканира може би?/ и с прикрепени файлове за документите и чековете, а други по пощата ...
6. Четох на Milano пост от 2008 г. за документите и се питам към днешна дата това ли е? От стр. на USCIS не видях да се искат всичките, които са изредени
Извинявам се за дългият пост, старах се да си систематизирам въпросите.

gaiety
ZаплЕ$

#3400285 - 06.05.2017 00:23 [Re: djik]

1. Не, не давай ЕАС номера, а си направи акаунт тук https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do където ще можеш да следиш петицията и твоят N-400 как се движат. Номера, който искат е от този акаунт, но и да не го дадеш инфото пак ще се вижда онлайн.

2. Не, моите също бяха към 150, но не ги дадох абсолютно точно, за толкова дни не се втеляват, по-важно е да съвпадат датите на влизане и излизане.

3. Да

4. Не помня точно, но ако има поле различно от Child Residing with me, пиши там БГ сина.

5. Аз пращах по поща, не знам как е онлайн.

6. Носиш всичко, което сега го искат, не преди найсе години, предполагам гледаш от тук на 11 стр. https://www.uscis.gov/system/files_force/files/form/n-400instr.pdf

Чакай малко, а на сина ти петицията не излезе ли вече?

--------------------

Редактирано от gaiety (06.05.2017 00:25)

djik
почетен член LEO
**

Регистриран: 10.04.2007
От: Shumen&MD
    #3400292 - 06.05.2017 02:55 [Re: gaiety]

Благодаря ти! Относно линка на uscis, да имам си там аккаунт от подаването на петицията през 2013год., но там няма никакъв друг номер освен този ЕАС. Ето:

My
Cases

The My Cases page is your primary tool to manage all of your applications and petitions. You can use the My Cases page to add, remove, or check the status of your applications and petitions. Additionally, you can turn on or off email and mobile alerts. Ще оставя празни тези кутийки накрая.
А петицията ни дори още не е разгледана, във Върмонт от 4 години висят на дата Септември,3, 2012.

gaiety
ZаплЕ$

#3400294 - 06.05.2017 03:37 [Re: djik]

Не давай никакъв акаунт номер, после като ти одобрят формата ще я виждаш под петицията на същият сайт.
Общо взето, това е най-безполезният сайт, промените се виждат месец-два, след като са се случили.

--------------------

paul_v

**

Регистриран: 11.05.2010
От: USA
    #3400647 - 08.05.2017 20:43 [Re: djik]

Цитат:

5. Подпис и изпращане, някои изпращат по електронен път /подписът се сканира може би?/ и с прикрепени файлове за документите и чековете, а други по пощата ...
.

От това твоя писание излиза че може да се фаилва N-400 онлаин.
Прегледах внимателно току що и според мене това е невъзможно.
Като се иде на саита на имиграционите
www.uscis.gov/
и там в колонката на Other Services
наистина има File Online само дето онлаин могат да се свършат само 3 неща ,обаче фаилването на N-400 не е сред тях.

drazko3
неориентиран

Регистриран: 26.07.2010
    #3404858 - 15.06.2017 19:57 [Re: plain]

Със зелени карти сме, минаха вече повече от 5 години откакто сме в Америка. Мога ли да попитам тези, които знаят при кандидатстване за американски паспорт на семейство от 4 човека на интервюто кои се явяват - двама родители и 2 деца сме, децата са на 15 и 12 години. И ако се явяват само родителите за паспортите за децата плаща ли се такса или не. Благодаря за вниманието.

Страници: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 53869

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.