ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Жива ли съм???
Нерегистриран

Пзнато ли ви е?
    #317167 - 28.05.2004 17:29

Случвало ли ви се е?Познато ли ви е?Да ви се струва че сте се провалили във всяка една сфера на живота и пред родителите, и пред любимия, и в секса, и в работата, и образованието, и пред приятелите, две думи: във всичко!!!
Как се излиза от такова състояние? Има ли път, има ли изход?
Искам живота да продължи!!! Искам сили, хъс, усещам как губя всичко понасям се по течението на отчаянието, а знам че небива? Да стоиш в къщи пред монитора и да бягаш от собствения си провал.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Angra
x

Регистриран: 25.01.2004
От: dark.......
Re: Пзнато ли ви е?
    #317202 - 28.05.2004 18:04 [Re: Жива ли съм???]

не ми се случвало,а щом питаш-ЖИВА СИ
понякога живота е коварен и точно с него се борим..опитай се лошите ти моменти да те НАХЪСАТ да се бориш повече..имаш един живот-изживей го така,4е да не съжаляваш след години и не питай дали си жива и живей,а не дишай просто!
Успех

--------------------
Всички усилия на човека са насочени
за постигането на някаква цел, а
когато тя е постигната, ние с
учудване разбираме, че там няма
нищо друго освен това, което сме
искали.

D&D
зла ламя

Регистриран: 12.03.2004
    #317313 - 28.05.2004 21:12 [Re: Жива ли съм???]

Изобщо да не ти пука много често и аз се чувствам по същия начин но това е временно явление ден - два и после ми минава затова се научих просто да не обръщам внимание казвам си :Временно е ще ми мине и изобщо не се тормозя излишно .
А горе главата !

Sol y Sombra
under construction

От: Червения килим
    #317324 - 28.05.2004 21:29 [Re: Жива ли съм???]

Nightmare е права. Искам да допълня също: вгледай се в живота си и помисли кои са хубавите неща в него. Когато ги откриеш, колкото и да са дребнички, спомни си, че можеше и да ги няма в живота ти. Нерядко преувеличаваме лошото в живота си и забравяме хубавото. А по нещо хубаво сигурно винаги има - съсредоточи мислите си върху него, а не върху нещата, които ти липсват или са лоши в живота ти.

мислещия
Нерегистриран

#317338 - 28.05.2004 21:47 [Re: Жива ли съм???]

Дрън, дрън, дрън!Ама въобще не ги слушай другите!За да го приказват това, означава че никога не са изпадали в такова състояние.Трудно се излиза от него но не е невъзможно.Лично на мен ми е много добре познато.Това което ти е необходимо е реална подкрепа а не празни приказки.Лошото е че не мога да те упътя къде да я търсиш.Но въпреки всичко опитай се да я потърсиш - нея, реалната подкрепа, истинската.Честно казано съмнявам се дали ще я намериш в нета.Потърси я извън него!В реалния свят, доколкото можем да го наречем реален!Е айде чао и никога не губи надежда!

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

Регистриран: 13.02.2004
От: в стаята на откачалките
    #317348 - 28.05.2004 21:59 [Re: мислещия]

и аз съм така....знам ,че единственото от което може да ми олекне е...топлата прегръдка на любимият мъж...но и него го няма, така че....просто стоя пред монитора, пия и плача...

--------------------
"Упорствай до тогава, докато твоите слабости станат твои особености"

D&D
зла ламя

#317349 - 28.05.2004 21:59 [Re: мислещия]

Цитат:

Дрън, дрън, дрън!Ама въобще не ги слушай другите!За да го приказват това, означава че никога не са изпадали в такова състояние.Трудно се излиза от него но не е невъзможно.Лично на мен ми е много добре познато.Това което ти е необходимо е реална подкрепа а не празни приказки.Лошото е че не мога да те упътя къде да я търсиш.Но въпреки всичко опитай се да я потърсиш - нея, реалната подкрепа, истинската.Честно казано съмнявам се дали ще я намериш в нета.Потърси я извън него!В реалния свят, доколкото можем да го наречем реален!Е айде чао и никога не губи надежда!

Следвайки твойта логика ...какво излиза...ти не можеш да я упътиш правилно не можеш да и дадеш точен съвет следователно какво излиза??? Ами това твойто също са празни приказки !!! Нищо конкретно!

Редактирано от sisiboata (28.05.2004 22:00)

мислещия
Нерегистриран

#317371 - 28.05.2004 22:22 [Re: D&D]

Ако сисибоата не може да види смисъла в думите ми, това не означава, че друг, който го търси не го намира.За един може да изглеждат като празни приказки, а за друг не.Аз съм убеден, че в тях има много по-вече истина и съвет, отколкото в други!

НЯКОИ СИ
Нерегистриран

#317459 - 28.05.2004 23:39 [Re: ГолЕмо Диване]

Цитат:

и аз съм така....знам ,че единственото от което може да ми олекне е...топлата прегръдка на любимият мъж...но и него го няма, така че....просто стоя пред монитора, пия и плача...

KRALIAT
Otnovo JIGOLO
*

Регистриран: 12.05.2004
От: Sofia
    #317462 - 28.05.2004 23:42 [Re: ГолЕмо Диване]

Цитат:

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1654

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.037 seconds in which 0.016 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.