ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
tinto in filo
ройъл пейн

Регистриран: 25.05.2014
От: Octopus's Garden
Re: В името на децата
    #3178223 - 24.06.2014 15:52 [Re: Wolf ®]

Цитат:

А в името на визата? Колко бегета се поожениха за дятки,бабки,черноочки и т.н. Те как се оправдават...в името на какво?По-долу има подобна тема за образованието,в която една ламя си говори с двете глави...

Хау куд ю би со круъл, ве?
Гоин’ стрейт фор дъ джугюлър, лайк a совиет спецназ хантинг он ей пуър джорджън нейто брейнуошд хоуми?
Колинг неймс – ламя? (f.), уайл ю гат риъл драгън ин фронт ъф ю, ор змей ат дъ вери лийст (бот фърмли (m.!!!) бай ени стандард)
Втората глава на империалистическия змей най-официално сигнализира всички компетентни институции за аутрейджъс libel.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3178245 - 24.06.2014 18:08 [Re: Fortune]

Цитат:

Бях категорична, че незабавно трябва да смени обкръжението от т.нар. "приятелки", и че ако нещо си заслужава в този живот, това са децата

Ти наистина ли си мислиш, че тази жена е искала да чуе точно това ?

След 10 инвитро ?!

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Fortune
оптимист

Регистриран: 03.04.2014
От: San Diego
    #3178248 - 24.06.2014 18:27 [Re: Azalea]

Да, сигурна съм! Тя много иска дете! Беше огорчена и разочарована от това, което е видяла от "приятелките". Имаше нужда някой да й вдъхне още надежда и вяра! Не е редно да давам подробности за проблема й, решим е! Иначе не би правила толкова опити и все още продължава.... 10 опита при лекари, които са я ползвали като "касичка" и не са си направили труда да открият очевиден проблем, всеки път бла бла бла. Сега е в чужбина с яснота по проблема си и навярно положителен резултат!Въпрос на време!
И е факт, че е силна и продължава, без да се чувства жертва. Убедена е, че ще успее!

--------------------
Морето е до колене, когато си стъпил на правилното място.

Valkiria
КиФла БаЯта

Регистриран: 26.06.2013
От: София/St. Petersburg FL
    #3178342 - 24.06.2014 23:33 [Re: Fortune]

Децата са всичко! Без тях много победи се обезмислят, много постижения са нищожни! Децата са двигател и стимул да оставиш нещо след себеси, да възпиташ добър и стойностен човек с принципи. Привилегия е да си родител! Аз съм горда с детето си и всичко правя за по- доброто й бъдеще. Ако тук в САЩ мога да развия по- добре дарбата й, то тогава оставам, ако в България имам повече възможности за добър живот и развитие, то тогава съм там. Не ми дреме нито за зелентата карта нито за нищо! Където ми е по- добре детето там аз ще съм по- щастлива!

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3178424 - 25.06.2014 14:24 [Re: Valkiria]

А каква е дарбата ако не е тайна?

Valkiria
КиФла БаЯта

#3178467 - 25.06.2014 19:39 [Re: peshobass]

Рисува

MyXa
KoHcKa

Регистриран: 06.01.2006
От: the point of no return
    #3178470 - 25.06.2014 19:58 [Re: Valkiria]

Валкирия, аз малко като страничен наблюдател, прочетох ти мнението за цените за уроците по рисуване в другата тема.
Не съм експерт в рисуването, но може би преди да заминете, е хубаво дъщеря ви да участва в някой конкурс на местно или щатско ниво? Просто, за да премери силите си с децата тук и да придобиете представа колко талант наистина има.
Казвам го това, защото като гледам предавания за музикални таланти. Гласовете, които пробиват в САЩ са на доста по-високо ниво от тези в България, и това е нормално, все пак много по-малка страна.
Но ако наистина има страхотен талант, може би тук ще е много по-добре да се развива, въпреки цените, заради по-голямата конкуренция и съответно стремежа да е много по-добра.

--------------------
"Тravel is fatal to prejudice, bigotry and narrow-mindedness.”

~Mark Twain

GabiP
неориентиран

Регистриран: 25.06.2014
От: usa
    #3178474 - 25.06.2014 21:15 [Re: Azalea]

"Аз не мисля, че е така за много хора. По-скоро мисля, че е възможно да са имали едни предстaви и очаквания, които не са се покрили с реалността. Поради някaкви причини не се връщат. Tе си знаят."

Аз напълно заставам зад това мнение. При мен поне така се получи. Имах мечта да живея в чужбина. Съответно имах и определени представи и очаквания.
Първите ми години "навън" бяха трудни, но бях в еуфория от това, че съм постигнала мечтата си. С годините обаче реалността се промени и разочарованията станаха повече от поводите за радост. И сега мечтата ми вече е да се върна да живея поне в Европа, ако не в БГ. Америка вече не е това, което беше, и според мен пътя, по който са тръгнали, не е добър в дългосрочен план.
Аз не дойдох заради децата. Децата ми се родиха тук. Но сега стоя тук, защото за тях ще е трудно на този етап да сменят средата си. Не се оплаквам. Просто не преставам да мечтая...

Valkiria
КиФла БаЯта

#3178482 - 25.06.2014 23:06 [Re: MyXa]

Благодаря за идеята МуХа ще потърся нещо на регионално ниво .

novodoshal
неориентиран

Регистриран: 11.05.2014
    #3178485 - 25.06.2014 23:24 [Re: GabiP]

Имаш нужда от ново предизвикателство

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
4 регистрирани и 17 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8476

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.