ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1
lbebe
неориентиран

Регистриран: 06.08.2014
Влюбена в учителката си
    #3189103 - 06.08.2014 21:47

Здравейте.От около една година разбрах,че съм влюбена в учителката си и искам съвет от вас как да й го кажа.Нека да сме наясно,че не искам да имам никакъв сексуален контакт с нея.Обичам я много и постоянно мисля за нея затова ми помогнете моля ви....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
burberryМодератор
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
От: София
Re: Влюбена в учителката си
    #3189529 - 07.08.2014 23:50 [Re: lbebe]

Е не й казвай, че си влюбена в нея Кажи й, че ти е любимата учителка Ако имаш възможност да говориш с нея - я питай за разни неща за нея, за да я опознаеш - хобита, приятели, интереси, планове за бъдещето... Но не като на разпит, нали, а като разговор с приятелка. Ако можете да се видите извън училище - най-добре - примерно да отидете на някаква изложба, спектакъл, събитие, или на нещо, свързано с предмета й. Но това, след като вече си я опознала дотолкова, да знаеш какви са интересите й Има риск тя да реши, че й се мазниш заради оценка или нещо такова... Но предполагам, че идеята да изчакаш момента, в който тя вече не ти е учителка, за да се свържеш с нея, няма да ти допадне особено...

--------------------
Diablo III

lbebe
неориентиран

Регистриран: 06.08.2014
    #3192174 - 16.08.2014 00:07 [Re: burberry]

Мерси за съветите ,не бих искала да излезна с нея пък и тя няма да е съгласна ,иначе вече не ми преподава и знам много факти за нея дори неща,които мисля,че и тя не знае...както и да е..Бих искала час по-скоро да й кажа,ако продължа да крия чувставата си ще полудея..Обичам я от цели 4 години...

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #3200613 - 13.09.2014 16:32 [Re: lbebe]

Цитат:

Здравейте.От около една година разбрах,че съм влюбена в учителката си и искам съвет от вас как да й го кажа.Нека да сме наясно,че не искам да имам никакъв сексуален контакт с нея.Обичам я много и постоянно мисля за нея затова ми помогнете моля ви....

Е ква е тая любов без секс, то много половинчата работа

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1191

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.