ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Черен списък

Страници: 1
Atlantida
паднала от Марс

Регистриран: 10.01.2008
От: крита
Vivacom означава кражба и лъжа
    #3198165 - 05.09.2014 12:10

Много съм възмутена от мошеническия и некомпетентен подход на служители от офиса във Варна на Владислав Варненчик 18. Продадоха ми некачествена услуга, просто ми взеха парите и ме измамиха. Допълнително много грубо и некомпетентно отношение. Как ги назначават такива изобщо не доумявам.

--------------------
" Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага. "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Atlantida
паднала от Марс

Re: Vivacom означава кражба и лъжа
    #3198238 - 05.09.2014 15:22 [Re: Atlantida]

Толкова съм възмутена и разстроена, че чак съм написала НЕДОУМЯВАМ грешно, няма как вече да го коригирам. Наистина Бог да пази българите от некадърниците и мошениците на Владислав 18!

Пробутаха ми несъвместима флашка, взеха ми парите и после най-нагло лъжат, че компютъра ми е развален и за това не върви нета. Загубих два дни заради тези мошеници. Имах важна служебна работа, пътуване и най-важното - бях платила за нет. В момента, в който смених флашката, не при тях естествено, 8-ми приморски, и всичко се оправи.
Какъв е този манталитет да те излъжат, да ти пробутат нещо, което не ти върши работа и да ти вземат парите! И как може да са толкова некомпетентни. Заслужават някой наистина да ги осъди.

Atlantida
паднала от Марс

Re: Vivacom означава кражба и лъжа
    #3200920 - 15.09.2014 12:01 [Re: Atlantida]

Доказателство черно на бяло, че правещия се на 05.09.14 на шеф в този офис, не само се държи просташки и е некомпетентен, а е закононарушител. Има повече индикации, но не мисля да се занимавам с този повече.
Цитат:

На свое заседание, проведено на 27.09.2012 г., Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) прие с протоколно решение № 5 от 27.09.2012 г. следната позиция относно тълкуването и прилагането на чл. 228, ал. 3, 4 и 5 от ЗЕС:

Със Закона за изменение и допълнение на ЗЕС (ЗИД на ЗЕС), в сила от 29.12.2011 г., бе създадена новата разпоредба на чл. 228, ал. 3, по силата на която индивидуалният договор при общи условия влиза в сила в 7-дневен срок след сключването му, освен ако абонатът изрично не е заявил писмено желание договорът да влезе в сила незабавно. На следващо място, в ал. 5 на посочения член е регламентирано правото на абоната да прекрати едностранно договора в 7-дневния срок по ал. 3, когато е приложим, без да дължи неустойки за това. В ал. 4 на чл. 228 от ЗЕС е въведено и едно допълнително правило със следното съдържание: „(4) Липсата на заявено желание на абоната по ал. 3 за незабавно влизане в сила на договора не може да бъде основание предприятието да откаже сключване на договор. Изключение от това изискване се допуска в случаите, когато при подписване на договора се предоставят и крайни устройства”.

Предвид цитираната нормативна уредба, ако в индивидуалния договор при общи условия не е записано изрично, че същият влиза в сила незабавно (от деня на сключването му), следва (“ex lege”), че договорът влиза в сила в 7-дневен срок след сключването му, независимо дали предприятието е предоставило или не крайно устройство, съответно - абонатът ще може да прекрати договора в рамките на тези седем дни, без неустойки.

В допълнение, предприятието има право да откаже сключване на договор с отлагателен срок от 7 дни по чл. 228, ал. 3 от ЗЕС, както и да изиска този договорът да влезе в сила незабавно, в случай, че предоставя на абоната крайно устройство.

КЛИК 1
КЛИК 2

--------------------
" Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага. "

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1372

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.006 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.