ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Физика и Астрономия

Страници: 1
krapetz
неориентиран

Регистриран: 04.11.2014
"Революционно откритие, подкрепя теорията за големият взрив"
    #3216986 - 04.11.2014 19:35

уеб страница
Теорията за големият взрив, винаги ме е вълнувала, но интуицията ми подсказва че не е имало голям взрив, а само непрестанно създаване на пространство и време, нещо като клониране. Със всеки клон на вселената, се променят и основните закони които са характерни за всеки отделен клон.И във всеки отделен клон, може да има проява на разумен живот, но не такъв какъвто го познаваме. Разни полтъргасти, фантоми и т.н от сферата на мистиката. Малко се отклонявам, защото темата е за това че са открити гравитационни вълни, ехо от някогашният ГВ. Ако такива вълни съществуват, то трябва да съществува нещо отпреди ГВ, нещо като море от невидима материя, тъкън от времепространство, по които да се разпространяват гравитационните вълни. А тази тъкън е именно клонирана от друг клон на вселената, със различни физични закони. Мое мнение, разбира се .

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
1947L
неориентиран

Регистриран: 22.02.2017
Re: "Революционно откритие, подкрепя теорията за големият взрив"
    #3391327 - 22.02.2017 18:50 [Re: krapetz]

По мое мнение всичко е енергия, като различни видове енергия, минавайки през критични състояния,се трансформират една в друга.Съгласно това няма тъмна материя а има тъмна енергия.Малка част от тази напълно непозната за нас хората енергия по време на критичното състояние,т.н."голям взрив",се е превърнала в гранулирана енергия позната ни като материален свят.В същност "голям взрив" не е имало- той е теоретична рожба на човешкият интелект.Предстои превръщането на нашият материален свят в друг вид енергия.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1311

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.