ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1
TedyLyubenova
неориентиран

Регистриран: 08.11.2014
Суеверия, намиране, сядане на ножица
    #3217943 - 08.11.2014 21:33

Здравейте,
днес изязохме с една приятелка,бяхме седнали на една пейка и когато станахме забелязах, че бях седнала на ножица. Аз съм си доста суеверна и се зачудих дали да си я прибера или да я оставя, защото бях чела, че ако намериш игла не трябва да я внасяш в дома си, защото ще ти донесе лош късмет и нещастие, и можеше с ножицата да бъде нещо такова. В крайна сметка решихме дя я скрием и ако не е на лош късмет или ако носи щастие да се върна и да си я взема Но не намерих нищо, така че ако вие сте чували нещо, ще се радвам да го споделите, както и други суеверия или ваши случки .
Благодаря!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
Re: Суеверия, намиране, сядане на ножица
    #3218346 - 10.11.2014 03:11 [Re: TedyLyubenova]

как така си седнала на ножица без да разбереш

миналата година исках да си купя висулка за врат - змия... нали беше годината на змията. та покрай нея се сдобих и с висулка ножица. взех си я, защото беше много симпатична, а продавачката ми каза, че ножицата била отрязвала лошия късмет.

не обичам суеверията, свързвам ги със страхове и ограничения... не са градивни, поне според мен... а и до голяма степен нещата зависят от теб. ако на излизане си забравиш нещо и трябва да се върнеш обратно, за да го вземеш, то самата мисъл, че "не е на хубаво" вече те кара да се чувстваш зле.
ако си избиеш това от главата нещата вече придобиват един по-приятен смисъл

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1289

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.048 seconds in which 0.037 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.