ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Lubovchica
неориентиран

Регистриран: 13.12.2014
Истинската и пламенна любов
    #3233711 - 13.12.2014 23:25 Прикрепен файл (70 тегления)

От отдавна не бях сядала вечер просто да пийна чай и да послушам музика. Напоследък забързаното ежадневие ме погълна и открадна от мен и последната минута свободно време. Сърдитите и вечно мрачни хора ме бяха постъпкали, но вчера моя годеник ми направи страхотна изненада и бързо ми повдигна и настроението, и топлината в гърдите ми . Харесва ми, че има места където можеш да споделиш разни мисли и емоции, и тъй като днес за мен е вечер с топло чайче , приятна музика и липсата на моя годеник поради задължения , реших да си попиша за моята любима тема "Истинската и пламенна любов". Предполагам , че ако някой чете това веднага ще се досети, че прекраснта изненада е подтикнала то изблик, но хем ще има право хем ще греши. Защо ? Защото аз съм от малкото ХОРА, който знаем да обичаме всичко и да ценим и уважаваме всяко малко или голямо нещо. Още от много малка не се вълнувах от булченски рокли или много рокли, мечтаех само за моя собствена приказка.И ако някой е чел или гледал филма "Тайната" веднага би се досетил , че съм предизвикала съдбата и сега аз съм лудо влюбена и обичана. Изпитвам емоции, който бих пожелана на всеки човек с цялото си сърце. Аз съм от тези сладникави хорица , който обичат вечер да се вгушат в любимия си, вместо да са някъде в нечие чуждо легло с поредния жребец. Избирам милион пъти да танцувам за и с любимия си човек, вместо да ме опипва някой чичко паричко в претъпкана дискотека. Избирам милион пъти разходката пеша, вместо доказването на някой новоизлюпил се богаташ с туко що взетата кола от мама и тате. Аз съм обикновена, а толкова различна от повечето хора или пък по директно - жени. Всеки е различен и това е красивото ,и интересното, но пък ужасното. Красотата в днешно време е като мит. Грима, прическата и новия тоалет са по - важни от красивата и бяла усмивка, спретнатия ,елагантен , нежен и дори загадъчен външен вид. Днес е важно голотата дори и на миносови температури. Но мисля, че доста се отклоних от това за което реших да се отдам тази спокойна и красива вечер.
Някой погледна ли вчера небето? Аз имах възмоността да го видя от високо. Беше прелестно. Небето беше ясно, звездите се виждаха както и съзведията. Спокойно , зимно и безумно приятно. Тиха музика и много приказки. Преди да отидем на тази страхотна разходка с колата, аз бях на по мой лични задължения. Предните дни бях погълната от работата си. Бях се превърнала в едно малко зомби, намръщена както всички около мен. Незабелязваща нищо и никой. Това се отразяваше и на връзката ни разбира се. Но за моя радост аз имам страхотен човек до себе си, който познава и мен и моята същност и знае кое ще върне духа ми .И така след мойте задължения увесила нос, моя годеник ме взе и без предупреждение просто каза " Взел съм ти ръкавици и дрешка, ще се повозим малко" Не възразих . И така минутите само с него започваха да текът а усмивката ми да се завръща с пълна сила и така цялата тежест падна и се отпуснах и просто се отдадох на времето с любимия ми мъж. След това последваха и други нежни, ароматни красиви изненади у дома. И на сутринта се замислих , колко просто е всичко. Трябва ти някой който да те обича и ти да го обичаш и всичко се нарежда. Напрегнатия ден става приятен веднага щом ти се обади и просто попита как си. Вечерта в която на мнозина им е студено, теб те прегръщат и ти шепнат колко те обичат. Толкова малки и красиви жествове , който преобръщат живота ни. Хората около мен казват " Не се отдавай на 100 процента, та ти не знаеш утре какво може да стане" . Да аз не зная утрешния ден какво ще ми поднесе, но знам че ръката която ме е прегърнала на вечерта ще ме хване за добро утро на сутринта. Защото аз съм сигурна в избора си и в любовтта на човека до мен. Доказана и виждаща се любов. Истинска и безумно пламенна ЛЮБОВ. Чая ми изстина, а аз скачам от ред на ред. И как да се скачам, всеки влюбен човек би го разбрал. Мислите винаги са разбъркани щом става дума за него или нея. И смятам да спра до тук и да помоля всеки , който поиска да сподели нещо свързано с любовтта, Изненада, случка, думи или дори поглед, защото всеки обичан и обичащ ще знае , че дори и погледите крия много история и емоции. Благодаря не всеки за отделеното време да прочете моята скачаща от ред на ред тема.
Красива и нежна вечер на всеки.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
Re: Истинската и пламенна любов
    #3234028 - 14.12.2014 23:26 [Re: Lubovchica]

Твоята скачаща от ред на ред истинска и пламенна любов е напъплила много форуми.
Значи мислиш, че има и неистинска любов?

Anna_

**

Регистриран: 01.11.2013
    #3234045 - 15.12.2014 06:38 [Re: Lubovchica]

Цитат:

Защото аз съм сигурна в избора си и в любовтта на човека до мен. Доказана и виждаща се любов.

Дано да е наистина твоята любов на живота ти (истинската любов/сродната душа).

От опит вече знам, че доказана любов няма. Може в един период или с години да ти се доказва някой и изведнъж всичко да се срине в пълният смисъл на думата.

Разбира се, човек позитивно трябва да мисли, но живота ни поднася понякога големи изненади и истинската любов може да се окаже, че не е била всъщност такава, а ние сме си въобразявали, че е.

Дано твоят случай да е друг
Успех!

greenapple
неориентиран
**

Регистриран: 10.12.2014
От: София
    #3239615 - 02.01.2015 10:29 [Re: Anna_]

Цитат:

Цитат:

Защото аз съм сигурна в избора си и в любовтта на човека до мен. Доказана и виждаща се любов.

Дано да е наистина твоята любов на живота ти (истинската любов/сродната душа).

От опит вече знам, че доказана любов няма. Може в един период или с години да ти се доказва някой и изведнъж всичко да се срине в пълният смисъл на думата.

Разбира се, човек позитивно трябва да мисли, но живота ни поднася понякога големи изненади и истинската любов може да се окаже, че не е била всъщност такава, а ние сме си въобразявали, че е.

Дано твоят случай да е друг
Успех!

Много, много съгласна!!

Anna_

**

#3239845 - 03.01.2015 04:33 [Re: greenapple]

Където се вика човек може и отново да се влюби
Живота си е непредсказуемо нещо, както не веднъж съм го твърдяла

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #3242382 - 10.01.2015 23:32 [Re: Lubovchica]

Цитат:

И на сутринта се замислих , колко просто е всичко. Трябва ти някой който да те обича и ти да го обичаш и всичко се нарежда.

хм.. колко пък да е просто трябва ти "само" сродната ти душа...
лично аз съм далеч от мисълта, че да намериш любовта е просто. при всеки е различно де... имам познати, които никога не са оставали повече от месец-два без гадже.. е, не знам как става тоя номер..

иначе, когато си щастливо влюбен всичко е просто, това е ясно

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Anna_

**

#3242573 - 12.01.2015 01:03 [Re: Лoра]

Като има да става то си става и без да търсиш.
Не е лесно, но ако има да става не е и трудно, защото просто живота те среща с който трябва да те срещне. Понякога и години могат да минат докато се случи, но много неща не зависят от нас.

Човек трябва да вярва, но точно когато спре е напълно възможно да осъзнае, че всъщност любовта съществува

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #3242585 - 12.01.2015 02:40 [Re: Anna_]

съгласна съм напълно
колкото нещата зависят от нас, толкова и не зависят...
аз съм сигурна, че съществува

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

xoce
coyote
**

Регистриран: 30.07.2009
    #3242970 - 12.01.2015 22:09 [Re: Lubovchica]

Цитат:

Цитат:

аз съм сигурна

, че съществува

Къде е т`ва``Европейското познание за харема тръгва от представата за турския харем – неговата най-късна и зряла форма, отнасяща се исторически към....

--------------------
Hell Was Full So I Came Back

SWASTICA
Unconventional

Регистриран: 05.10.2013
    #3245271 - 19.01.2015 03:34 [Re: xoce]

Доста сух текст. Отделих време за първото и последното изречение.

Иначе като изключим глупостта, наивността, детските и вмешателни разсъждения, стигаме до основното и реално заключение - ЛЮБОВ не съществува. Логично е. Тя е като Дядо Коледа.

--------------------
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve. ~ Things change. Doesn't mean they get better.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 15 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1833

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.