Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1
valia1
неориентиран

Регистриран: 08.06.2009
Мнения за Лазерното премахване на бръчки
    #2394374 - 08.06.2009 17:53

Здравейте, какво мислите за лазерно подмладяване решиласъм се вече не чее много наложителноно - съвсем леко ми се отпуска кожата на лицето но пък по добре отсега да се погрижа преди да е станало по тежко полужението. В салоните за красота ми се струва скъпичко но се бях навила точно и намерих че RIO имат и системи за лазерно подмладяване домашно ползване (Четох доста за марката но намерих отзиви за системите им за лазерна епилация но за LIFTING лазера нищо не знам) какво мислите, ето сайта на вносителите meepilation.com чакам мнения по въпроса

Редактирано от Nadin (09.01.2015 04:19)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
xaoc777
неориентиран

Регистриран: 10.06.2009
Re: Мнения за Лазерното премахване на бръчки
    #2395829 - 10.06.2009 16:42 [Re: valia1]

Преди време си взех такъв лазарен продукт от Англия, заедно с лазерен епилатор, понеже още ги нямаше още тук. Наистина малко бавно, но сигурно ми изчисти бръчките. А след процедурито от лазерния епилатор, засега не са се появявали косми, а последата процедура беше преди година... Общо взето имам удовлетворение от тези продукти. Сега ще вземам от машинките за лазерно премахване на целулит.. Че сестрата на жената имала малко нужда... .. Гледам че ги има там. Ако някой знае за тях пък нещо, да сподели.. Чета тук -там отзиви.. Има светлина в тунела.. Изглежда доста надеждно...

stellita1
неориентиран

Регистриран: 12.06.2009
    #2397069 - 12.06.2009 16:02 [Re: valia1]

Ами сестра ми използва уреда на тази марка за лазерен лифтинг и твърди , че действа и е много доволна. На мен още не ми се налага да използвам такива уреди , но когато ми потрябва , ще се докопам до нейния Пожелавам ти успех, аз мисля че уреда е добър

sati
неориентиран

Регистриран: 25.12.2014
    #3241095 - 07.01.2015 16:04 [Re: stellita1]

Завейте, аз съм прекалено млада за да ползвам тази процедура, но много ми се иска да разбера, дали наистина има ефект от нея. не бих си купила такъв уред за вкъщи,аз съм на мнението, че първо трябва да посетиш професионалист, за да ти каже дали е подходящо за твоя тип кожа. интересувам се от клиниките, които предлагат тази процедура. Искам да изпратя майка ми на няколко процедури и ако и подейства положително, бих се замислила и за домашен уред. Та, в каква клиника ще е най- добре да изпратя майка ми? Разгледах сайта на Инканто, те предлагат 3 лазера за incanto.center но нямам никакво мнение по въпроса, кой и как действа. Моля дайте ми съвет,къде и какъв лазер ще е най-добре да пробваме! Предварително ви благодаря.

Редактирано от Nadin (09.01.2015 04:18)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4734

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.041 seconds in which 0.031 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.