ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1
Shine
неориентиран

Регистриран: 28.01.2015
Контузия в рамото..
    #3248666 - 28.01.2015 22:43

На 16 януари миналата година скъсах делтовидния мускул на предното рамо, който отговаря или е свързан с ротацията в рамото(на спаринг - бокс). Мина се вече повече от година и не се оправя, пращаха ме на нагревки и тем подобни глупости, от които полза нямаше... Сега ми казаха, че другия вариянт оставащ е операция, но не мисля че трябва да се подлагам на такава, понейе според мен е "много-странна" тази моя контузия понеже не ме боли при 90 % от възможните ротации и като цяло движения, мога да правя и лицеви опори и да вдигам моите 85 кг на силово набиране и въобще да си правя почти всичко без кой знае какво напрежение в рамото, а преди години имах пак скъсване на мускул отзад на крака(бедрото) и не можех 4 месеца въобще да стъпя на този крак. Като цяло това, за което исках да се посъветвам и с вас е - има ли някои от вас с подобна или същата контузия, който лекарите да са го мотали, като се има в предвит тяхната "класа", специално в милата ни България иии реално сам да се е лекувал с някакви гелове и хапчета и ако има такъв, да ми предложи добри такива медикаменти да пробвам, като за последно преди да се поддам на въпросната операция... Благодаря предварително !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1473

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.