ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1
borisoffbg
неориентиран

Регистриран: 05.02.2015
Моля за съвет как да се държа с жената която много искам да си я върна
    #3250610 - 05.02.2015 13:20

Здравейте. Моля за съвет как да се държа с жената която много искам да си я върна. Историята е следната. Запознахме се на 16.12.2014г. Запознаха ни общи приятели и преди първата ни среща не се бяхме виждали а само няколко дена преди това си писахме всеки ден. Още на първата ни среща аз и по нейните думи и тя бяхме сигурни че сме създадени един за друг, просто много си допаднахме и се влюбихме един в друг от пръв поглед. Тя ми каза че живее с момче което е 4г. по малъко от нея и от 3 месеца се карат постоянно, плаче всяка вечер иска да се махне от него отдавна но не може да събере сили. Сега аз съм и дал тази сила и каза че ще се махне от него и ще дойде при мен. Любовта между на с ескалира много бързо постоянно си пишехме и се чувахме и се виждахме когато можеше. Липсвах ме си много когато не бяхме заедно. На 15.01.2015 г. се пренесе при мен. Всичко беше прекрасно постоянно ми повтаряше колко съм уникален, секси, красив, колко е щастлива че ме е срещнала, искаше деца от мен, повтаряше че ще направи всичко да сме заедно завинаги и всякакви подобни красиви неща. И аз и отвръщах подобно на чувствата й. Но на 01.02. 20015г. без повод ми каза че въпреки всичко не могла да забрави бившия си и иска да се върне при него. На раздяла много плака за мен каза ми че съм уникален ,че не срещала такъв мъж като мен, че е трябвало по- рано да ме срещне. Правихме даже секс и много се прегръщахме и целувахме. На следващия ден дойде в апартамента ми да ми върне ключа и пак се прегръщахме и целувахме казвах и че я обичам и тя отвръщаше че ме обича и тя. Седя половин час и си тръгна че имала работа. Вечерта ми се обади и си говорихме половин час. Да уточня тя е на 29г. аз на 34г.Със две висши образования съм имам собствен бизнес, над 5 апартамента , кола за 40+ хиляди лева, висок съм 1.87 тежа 85кг., спортувам, имам хубаво тяло,чувство за хумор, всичко което една жена би искала но въпреки това ме остави. Моля дайте ми съвет как да се държа с нея. Да я търся ли аз, да поддържам връзка с нея, да я оставя ли и да не я търся или да се чуваме само ако тя се обади. Как да се държа с нея, като любовник или че не ми пука за нея. Да и повтарям ли че я обичам и че я чакам да се върне при мен след като осъзнае че е сгрешила. Как да постъпя моля ви са съвет.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Anna_

**

Регистриран: 01.11.2013
Re: Моля за съвет как да се държа с жената която много искам да си я върна
    #3250781 - 06.02.2015 05:18 [Re: borisoffbg]

Виж човек, щом играе двойна игра и си ляга и с теб и с бившият си, който сега отново и е настоящ мога само съвет да ти дам бягай на далече от нея с 300.

п.п.
Ако беше се влюбила толкова в теб нямаше и да помисли за бившият си в това съм 100% сигурна.

Вината разбира се не е в теб, а просто ..... не желая да си изказвам мнението за хора, които играят двойни игри.

burberryМодератор
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
От: София
    #3251102 - 07.02.2015 12:26 [Re: borisoffbg]

От това, което сподели - си представям следната картина. Нещо във връзката й с другото момче е куцало и се е чувствала... да кажем неудовлетворена. Ти си я привлякъл с нещо, решила е, че с теб се чувства по-добре и т.н. Но след като се е преместила при теб - може би с нещо си я разочаровал, или пък е започнала да се чувства виновна, че е зарязала другия, към който все още изпитва чувства. И в крайна сметка е решила, че въпреки нещата, с които си я привлякъл, нямаш това, което би я задържала при теб. Хубавото е, че другият я е приел обратно. Само ти можеш да прецениш как искаш да се държиш с нея и дали наистина толкова искаш да си я върнеш... То ако тя сама не се върне при теб (като помисли пак 2 седмици) - какво толкова можеш да направиш, че да си я върнеш?

--------------------
Diablo III

Dedic-ation
мръсник
**

Регистриран: 13.06.2004
Не си я връщай - изхвърли я!
    #3251562 - 09.02.2015 08:47 [Re: borisoffbg]

Цитат:

На 15.01.2015 г. се пренесе при мен.

Баце, човек (няма значение мъж или жена) който става от едно легло, за да легне в друго и прекъсва една връзка заради друга, рано или късно се надява на оня четвъртития.
Тук и двамата сте за...за еване, но явно яко сте се поевали и сега е дошъл момента да си се уригвате тихично в ъгъла и да си спомняте страстните нощи и дните, пълни с копнеж и желания.
Накратко казано бЕгай далече от таз пачаврита, щот и да не е било на 01.02, щеше да го направи на 02.03 или на 05.06 и колкото по-нататък във времето, толкова по-зле за тебе.
Явно е казала на оня нейния, че е отишла командировка за 15 дни в чужбина и хич не се е напъвала да се разделя с него.
Познавам 2-3 такива и да ти кажа добре си живеят вече бая години.

--------------------
Не е нужно да работиш в аптека ,за да бъдеш заобиколен от капути!

Overhate
къргън

Регистриран: 09.11.2003
    #3251622 - 09.02.2015 13:50 [Re: borisoffbg]

Мръсссссни курви, безценни

--------------------
I have something to say: It's better to burn down than to fade away!

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3251629 - 09.02.2015 14:07 [Re: Overhate]

Цитат:

Мръсссссни курви, безценни

Кой т'ва?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3251647 - 09.02.2015 14:56 [Re: Overhate]

Липсваше ми тая реплика!

--------------------
Ние сме ора естете.

nelka
пълен член

Регистриран: 21.08.2005
От: Norge
    #3251884 - 09.02.2015 23:38 [Re: Пипи^]

+1

Shonned
зайче

Регистриран: 29.01.2004
    #3252310 - 11.02.2015 23:14 [Re: borisoffbg]

Няма значение колко си образован и какво е финансовото ти положение. Тази не те обича, ако въобще знае какво иска.
Ако някак си успееш да я върнеш при себе си, само ще патиш.
Човек често попада в капана на собственото си Его, особено когато е отблъснат и всячески се опитва да се докопа до това, което му е отнето.
Това е просто игра на съзнанието ти и ще си добре ако го осъзнаеш.
Наистина се надявам да срещнеш жена с добра душа, която да те обича от сърце.

--------------------
http://shonned.blogspot.com
Животът има право винаги!

irina88
новак

Регистриран: 15.05.2016
    #3359674 - 04.07.2016 22:49 [Re: Shonned]

Цитат:

Няма значение колко си образован и какво е финансовото ти положение. Тази не те обича, ако въобще знае какво иска.
Ако някак си успееш да я върнеш при себе си, само ще патиш.
Човек често попада в капана на собственото си Его, особено когато е отблъснат и всячески се опитва да се докопа до това, което му е отнето.
Това е просто игра на съзнанието ти и ще си добре ако го осъзнаеш.
Наистина се надявам да срещнеш жена с добра душа, която да те обича от сърце.

Точно така, съгласна съм!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3456

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.