ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Нещата от живота

Страници: 1
darenie777
неориентиран

Регистриран: 23.03.2015
Дарение за абитуриентски бал 2015г.
    #3262679 - 23.03.2015 16:33

Здравейте!
Отправям този текст към бъдещите абитуриенти и техните близки, които нямат възможност да си осигурят най-необходимото за прекрасното събитие – абитуриентския бал.
Фирмата, в която работя възложи на мен задачата да разпространя идеята за дарението. Искаме да зарадваме двама абитуриенти – едно момче и едно момиче по повод предстоящия бал, като дарим и на двамата сума, с която да подпомогнем приготовленията за знаменития ден.
Молбата ми е да ни пишат само хора, които наистина са социално слаби и нямат възможност да си закупят най-необходимото за бала и наистина възнамеряват да използват дарената сума за този ден.
Моля, нуждаещите се абитуриенти да се свържат с мен на e-mail: darenie777@abv.bg , като в писмата си напишат подробна информация за себе си и своето положение, а също да оставят адрес и телефон за обратна връзка!
Всички писма ще бъдат подробно разгледани и от тях ще изберем двама, които ще получат сумата. Очакваме ви!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 936

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.