ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1
morphy
почетен член

Регистриран: 19.02.2014
Прикачване на документи - 189 visa
    #3268524 - 14.04.2015 13:15

Здравейте,

Най-после стигнах до прикачването на документите и ми изникнаха няколко въпроса:

1. В графата "Language Ability - English, Evidence of" като пояснение пише да се качи заверено копие на резултата от IETLS изпита. Дали наистина трябва да е заверено копие?

2. В графата "Skills Assessment, Evidence of" отново пише да се качи заверено копие на skill assessment-а. Тъйкато моят асесмънт от ASC и го получих като PDF. Не мога ли просто да го прикача него или пак трябва да го го принтя, заверявам, сканирам и отново прикачвам? Вие какво прикачихте когато подавахте документите?

3. В document checklist списъка беше изброено, че трябва да прикача актуална снимка, но в списъка с документите, които препоръчват да се качат няма изброена снимка. Вие прикачвахте ли снимки изобщо?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
margo79
новак

Регистриран: 30.01.2013
Re: Прикачване на документи - 189 visa
    #3268539 - 14.04.2015 15:05 [Re: morphy]

1. Прикачих го така както е оригинала, без заверка.
2. По същия начин като 1 (от ACS беше сертификат пак)
3. Да, качвахме снимка на всеки от нас

morphy
почетен член

Регистриран: 19.02.2014
Re: Прикачване на документи - 189 visa
    #3268543 - 14.04.2015 15:49 [Re: margo79]

margo79,

мерси много за отговора. И аз смятам да кача IETLS сертификата и ACS assessment-a без заверки. Все пак са си документи, които те могат да си ги проверят. Не знам защо дават такива странни пояснения

Относно снимката, предполагам, че не си спомняш като какъв документ сте го качили. Има категория Photograph - Other. Мисля в тази категория да я кача.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 992

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.