ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Филология

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Даскал

Регистриран: 06.08.2004
От: Chicago
Re: Избор на курс по английски език ???
    #1045587 - 17.11.2005 23:04 [Re: Obsession]

Преподавал съм английски в почти всички споменати школи. В тях има и кадърни и не дотам кадърни колеги. Като цяло тези училища предлагат конфекция. Тоест: Ей този материал ще ти го изпея за 100-120 часа, пък ти колкото вденеш, аз продължавам нататък. Има и изключения, ако попаднеш на преподавател, на които все още му е интересно да работи. В "Престиж" все още плащат 3.20 лв. на час на учителите си. По тази причина няма и качествени хора. По спомени Веселин Чантов е още там, Злати Томов също, при тях ако попаднеш е добре, за други не мога да гарантирам.

Препоръчвам ти да намериш някоя бутикова школа, където ще ти обръщат специално внимание. Те, обаче, не са евтини.

Редактирано от Daskal (17.11.2005 23:05)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #1045904 - 18.11.2005 07:45 [Re: Даскал]

Да, именно за Веселин Чантов от "Престиж" имам много добре отзиви от моя близка, която е била на 2 курса при него, но там имаше и една преподавателка, която май също превежда (не знам защо я асоциирам с шоуто на Слави ) - отзивите за нея също бяха добри.

Даскал

Регистриран: 06.08.2004
От: Chicago
    #1046997 - 18.11.2005 20:17 [Re: Sol y Sombra]

Значи който иска да се запише в "Престиж" се закучва и казва -- няма да уча при никой друг освен при Веско Чантов! Подобни искания се уважават в повечето от случаите.
Между другото, Ася Тодорова от екипа на Слави преподаваше в "Престиж" по мое време, но напусна поради гореспоменатата причина. Сега е продуцент във Вот на доверие...

Редактирано от Daskal (18.11.2005 22:35)

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #1128965 - 23.01.2006 02:58 [Re: Obsession]

Курсовете в споменатата фондация са направени така, че да те подготвят за самия изпит, без да ти дават особени насоки и знания по езика.
Всеки един от тези изпити си има своите специфики /системата на образование и тестване на знания е доста различна от нашата - бг/ и именно затова аз се записах на тези курсове.
Специално за ТОЕФЛ и за ГМАТ аз съм ходила там, и хората, които имаха затруднения с основата на езика, не се справиха много добре после на самите изпити. И в този смисъл не бих разчитала там да науча език, по-скоро да получа подготовка за самия изпит.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Grimbeorn
неориентиран

Регистриран: 15.06.2010
    #2644182 - 15.06.2010 15:34 [Re: Obsession]

Здравей,

бих ти препоръчал следните курсове по английски език в София. Преподавателите са специалисти с роден английски език и са страшно забавни. Подготвят и за тестове и изпити за сертификати като IELTS, TOEFL, etc.

Поздрави,
Б.

Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #2644876 - 16.06.2010 19:52 [Re: Grimbeorn]

Не виждате ли, че темата е от 2005 г. - преди 5 години?

nadq_44
неориентиран

Регистриран: 19.04.2015
    #3269296 - 19.04.2015 09:41 [Re: Даскал]

Здравей! И аз като теб много се лутах какво да избера къде да започна ,но накрая имах късмет да изкарам безплатен курс с ваучер към "Хармониа"[/url] Предимството пред другите беше точно тази програма предлагаше обучение безплатно и водих онлайн обучение.Иначе съм много доволна от курсовете в "Хармониа" и ми помогнаха с езика много.Накрая се издава и сертификат.

Поздрави,Надя

Редактирано от Nadin (19.04.2015 15:21)

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 20330

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.065 seconds in which 0.05 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.