ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Обща дискусия

Страници: 1
deiman
неориентиран

Регистриран: 24.09.2010
Курсове - английски
    #2698650 - 24.09.2010 00:55

Здравейте, не намерих нова тема и реших да пусна нова, ако има такава (нова) извинявам се.

Искам да ви попитам има ли изобщо смисъл от курсове от типа:

http://obiavi.stara-zagora.org/index...c2=147&id=5249

http://obiavi.stara-zagora.org/index...c2=147&id=5255 . Както е видно от обявите, става въпрос за Стара Загора. Има ли курс, който си струва, за да се подготвя за някой изпити за придобиване на сертификат от типа :
IELTS, TOEFL или други, или е по-добре със някакъв вид самоучител (но да е на български, тоест уроците, понеже само на английски е трудно, обясненията за нещата трябва да са на български)? Нивото ми изобщо не е добро, не отбирам много, много граматика, учил съм по-сериозно 5-7-ми клас и някакво базово ниво, колкото да мога да прочета нещо в интернет и да схвана по-голямата част . Основно благодарение на интернет напреднах повече. А английският си трябва, особено ако си решил да се занимаваш със нещо от IT сферата, по-специално програмиране.

Благодаря!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
eobuchenie
неориентиран

Регистриран: 03.10.2011
Re: Курсове - английски
    #2841308 - 06.10.2011 09:55 [Re: deiman]

Щеше да ви е много полезно да се възползвате от безплатните курсове към Бюрото по труда. Има голяма вероятност догодина да има отново такава програма - тази година се казваше АЗ МОГА ПОВЕЧЕ! Следете за нова такава схема през 2012 за да се запишете! На никого няма да е излишно

solomon
неориентиран

Регистриран: 13.09.2011
    #2843333 - 14.10.2011 15:43 [Re: eobuchenie]

Изтегли си от замунда или някой подобен сайт самоучители.Повярвай ми не си давай парите на хора дето целят да ти преподадат материала по английски език и да ти вземат парите без да са загрижени, малко или много как и колко си възприел от материята. Не си прахосвай парите, щото няма да са малко някъде от 400 лв и нагоре, като може да ти излезе почти безплатно и да го научиш този език, при положение че си МОТИВИРАН да го направиш.

nadq_44
неориентиран

Регистриран: 19.04.2015
    #3269299 - 19.04.2015 10:35 [Re: deiman]

За програмата "Аз мога повече" може би пак ще е активна и може да се възползваш от нея.Има достатъчно обучително центрове и курсове , които са добри по английски като Британика например.Аз съм била в ЦПО "Хармониа" с ваучер за обучение.

Редактирано от Nadin (19.04.2015 15:20)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2055

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.